Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 477 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám 1i byt-Zlatý potok

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Zlatý Potok
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.12.2023
Aktualizované
16.04.2024
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na sídlisku Zlatý potok - Centrum ponúkam na predaj väčší 1 izbový byt o výmere 40 m2. Byt sa nachádza na 1. vyvýšenom poschodí, oknami orientovaný V-J s výhľadom do parku v tichej zóne bez dopravného ruchu. Nehnuteľnosť je čiastočne rekonštruovaná, sú vymenené okná, v priestore kúpeľne položená dlažba a v kuchyni plávajúca podlaha. Zariadenie v sprievodnej foto-dokumentácii ostáva v byte. Dostupnosť škola, škôlka, potraviny, lekáreň, MHD, všetko do 5 minút peši, čo lokalitu radí medzi vyhľadávané. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk