Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 477 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám rekonštruovaný 1i byt

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Jedľová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.01.2024
Aktualizované
16.04.2024
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na sídlisku Podborová - ul. Jedľová ponúkam na predaj rekonštruovaný 1 izbový byt o výmere 36 m2. Byt sa nachádza na 4/5 poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom. Rekonštrukcia prebehla v r. 2018 a pozostáva s výmeny okien - 3 x sklo, podlahy, jadro, elektrika, stierky a vstavaný nábytok. Stupačky v dome sú už vymenené. Izba je vkusne nábytkom predelená na obývaciu časť a spáleň. Parkovanie osobného vozidla priamo u bytového domu. Vyzdvihnúť treba udržiavané ihrisko a letné sedenie - altánok, slúžiace len obyvateľom bytovky. Nakoľko je bytový dom situovaný ako posledný na ulici, dopravný ruch je zanedbateľný. Vhodná investícia so zámerom ďalšieho prenájmu. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk