Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 028 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

5 zimných trendov do vášho interiéru

Michal Žgrada - 22.11.2016 - 1946
Mráz za oknom, sneh, osirelé stromy a teplo domova. Aj takto môžeme opísať zimné dni, ktoré sa blížia. A čo môže byť počas zimy príjemnejšie, než sa zakrútiť do teplej deky a prečkať chladné večery v spoločnosti priateľa, šálky teplého čaju, príjemného filmu a dobrej knihy?

5 zimných trendov do vášho interiéru

Predzvesť dlhých večerov, ktoré nás čakajú počas zimných mesiacov, v nás prebúdza túžbu zútulniť si náš byt či dom a prečkať tak zimu v sladkom sne. Je jedno, ako si vychutnáte váš voľný čas, my vám prinášame zopár tipov, ako si toto leňošenie spríjemniť v útulnom interiéri.

Bytové textílie zahrejú a prinesú farby

Drobnosti, ako obliečky či vankúše, sú tou pravou čerešničkou na torte, aby ste sa vo vašom byte cítili skutočne doma. Dokážu ho zútulniť, rozjasniť či utlmiť. Počas ročných období ich môžete pohodlne obmieňať a prispôsobovať si tak atmosféru domova. Pekné farebné obliečky či povlaky na dekoratívne vankúše rozžiaria celú miestnosť a ich teplé farebné tóny vás príjemne zahrejú. Rovnako nezabudnite na prehodenú deku na pohovke či kresle, ktorá bude slúžiť  zároveň ako dekorácia, ale aj ako príjemná „továreň na teplo“ pri čítaní knihy či sledovaní filmov. Pri výbere textílií skúste teplé tóny farieb, ako je červená, oranžová, ružová či žltá.

Veselé alebo chladné farby?

Teplé farby, ako je červená či žltá, nemusia patriť len letnému obdobiu. Vyskúšajte ich aj počas zimných dní. Ak vonku vládne mráz, tak to ešte neznamená, že musí vládnuť aj u vás doma. Pri výbere sa však orientujte podľa vášho interiéru, nie vždy sa totiž hodia teplé tóny. V domácnostiach, ktoré sú zariadené minimalistickejšie a prevláda v nich prevažne kovový a sklenený materiál, je vhodnejšie použiť chladnejšie farby. Vhodné sú aj zemité farby. Napríklad skúste odtiene vínovej, béžovej alebo hnedej.


TIP redakcie: Vianočné dekorácie, ktoré vás dostanú

Zamat je in

Podľa predpovedí v móde bude nasledujúci rok v kurze oblečenie zo zamatu, tak prečo si ho nedopriať aj u nás doma? Tento príjemný a mäkký materiál nás v chladnom počasí zahreje a navodí útulnú atmosféru. Dožičte si pôžitok z vašich dotykov.

Oheň, tieň a sviečky

Ak hovoríme o večeroch strávených v kruhu blízkych alebo s knihou v rukách zabalený v teplej deke, tak pri tejto predstave nesmie chýbať zvuk praskajúceho ohňa. Ak však nemáte krb, nezúfajte, atmosféru dotvoria aj sviečky v lampášoch či svietnikoch. Hra svetla a tieňa počas večerov stojí naozaj za to.


TIP redakcie: Drevo - luxus, ktorý očarí

Pohlaďte všetky zmysly

Po farbách a zamate prišiel na rad aj ďalší zmysel a to vôňa. Vôňa je prvé, čo vás doma privíta. Zavŕšte prípravu vášho príbytku a nechajte rôzne orientálne vône, nech vás očaria príbehom tisíc a jednej noci. Nezabudnite, že zima je súčasťou Vianoc, a preto si doprajte aj vôňu ihličia či medovníkov a nalaďte sa na sviatočnú atmosféru.

Fotografie: 123rf


Prečítajte si tiež:

Nízkoenergetické bývanie a pasívne domy