Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 155 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Drevo – luxus, ktorý očarí

Michal Žgrada - 24.10.2016 - 3606
Ak chcete, aby mal váš domov jedinečnú atmosféru a pôsobil exkluzívne, mali by ste použiť drevo. Tento večný materiál má nielen estetickú hodnotu, ale pôsobí veľmi prirodzene a luxusne.

Drevo – luxus, ktorý očarí

Prírodné materiály sú pre obyvateľov domácnosti niečo jedinečné. Drevo sa používa už po stáročia a vždy si zachováva svoju lukratívnosť a dlho trvácnosť. Je neodmysliteľnou súčasťou pri výrobe nábytku, podlahy, okien či iných doplnkov. Jeho výnimočnosť je úzko spojená s jeho vizuálom. Drevo však nevnímate len očami, môžete ho aj cítiť. Nezameniteľná vôňa a jemný povrch v nás navodzujú pocity relaxu a harmónie.

Drevo je mimo svojich kvalít aj znakom exkluzivity a luxusu. Nábytok z masívu svojím kvalitným a farebným spracovaním ovládne celý priestor interiéru. Masív dokáže byť dominantou celej miestnosti aj bez zbytočných ornamentov.

Jeho estetická hodnota je nadčasová. Farebná textúra a elegantný povrch dodávajú drevu veľké kúzlo. Kvalitné drevo príjemne vonia, cítiť z neho silu prírody a každý nábytok, ktorý je z neho vyrobený je unikátny a jedinečný.


TIP redakcie: Táto váza je vyrobená z ceruziek, vážne

Drevo sa začína využívať aj v miestnostiach, v ktorých doposiaľ vládla dlažba. Nové trendy ukazujú, že drevená kúpeľňa pôsobí naozaj lukratívne a originálne. Na inštalovanie drevených obkladov sa používa špeciálne upravené drevo, ktoré dokáže odolávať vlhkosti.

Mimo drevín typických pre Európu sa čoraz častejšie začínajú využívať aj rôzne exotické typy dreva (používajú sa napr. už v spomínanom prípade kúpeľne). Stromy, ktoré rastú v týchto špecifických geografických oblastiach získavajú jedinečné vlastnosti - sú tvrdé, majú dlhú životnosť, hustejšiu štruktúru a majú netypickú kresbu. Pre našinca sú príťažlivé kvôli ich originalite a ich vlastnostiam.


TIP redakcie: Bývanie v rodinnom dome a zároveň aj dobrá investícia. Čo ponúka okolie Bratislavy?

 

Ak si budete chcieť zariadiť váš dom kvalitným nábytkom a drevenými materiálmi musíte sa pripraviť, že si kúsok priplatíte. Náhradou za vyššiu cenu vám však bude kvalita, ktorú budú môcť používať ešte aj budúce generácie a luxusný vzhľad.