Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 411 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Rozvoňajte svoj domov

Janos Csomos - 20.06.2016 - 3361
Určite si to pamätáte. Prázdniny u babky voňali škoricou a jablkami, spálňa vašich rodičov vypratými záclonami a v detskej izbe ste na radiátore možno aj vy sušili pomarančovú kôru. Domov nie sú len konkrétni ľudia a udalosti, ale aj rôzne vône, chute a farby. Ak neviete, ako rozvoňať svoju domácnosť, možno vás inšpirujeme.

 

 

Umocňujte atmosféru

Vonné tyčinky, aroma difúzery, sviečky, vonné vrecúška, parfumované kamene, aromatické lampy, rozprašovače a mnohé iné. Vône, ktoré vzrušujú, upokojujú, aktivizujú myseľ a mnohé dokonca majú blahodarný účinok na náš organizmus. Tušili ste vôbec, koľko možností máte na dosah ruky?

 

Aroma difúzery

Väčšinou majú podobu sklenného flakónu s vonnou esenciou. Ratanové tyčinky, ktoré sú vo fľaštičke ponorené, nasiaknu náplň a už pri najmenšej cirkulácii vzduchu uvoľňujú vôňu. Použité esencie sú čisté prírodné éterické oleje. Mnohé z nich majú blahodarný vplyv na naše zdravie, zvyšujú koncentráciu alebo navodzujú pocit pokoja. 

 

Ako vybrať správnu vôňu?

Grapefruit zlepšuje náladu, ruža a čierne korenie podporujú zmyselnosť a vášeň, levanduľa pomáha zahnať strach, mäta a citrónová tráva zmierňujú obavy, bergamont bojuje proti depresii, santalové drevo uvoľňuje stres a pod.
Difúzer sa odporúča umiestniť na miesta, okolo ktorých často chodíte, v blízkosti okna či dverí. Pohyb vzduchu podporuje uvoľnovanie vonnej esencie z tyčiniek. Silnejšiu vôňu docielite použitím viacerých tyčiniek, prípadne ich častejším otáčaním. Pri kúpe treba venovať pozornosť aj obsahu parfému v difúzeri. Za kvalitný možno považovať produkt s 30-percentným obsahom parfému. 

 

Vyrobte si vlastnú esenciu

Ak patríte k tým šikovnejším, esenciu si môžete namiešať aj sami. K zakúpeniu dostanete aj samostatné bambusové tyčinky, ktoré po použití nevyhadzujte, ale zaveste ich napríklad do šatníka či prádelníka. Bielizeň vám krásne prevoňajú.

 

Zdroj: www. bytovevone.sk; www.bytove-parfemy.cz
Foto: ARIA PURA, www.profivone.sk, www.bytove-parfemy.cz