Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Vianočné dekorácie, ktoré vás dostanú

Michal Žgrada - 07.11.2016 - 2513
Vianoce už klopú na dvere a my by sme mali začať rozmýšľať nad darčekmi. Ale nie sú to len darčeky, ktoré robia z Vianoc tie najkrajšie sviatky v roku. Pravé čaro im dodáva rodina, sneh a svetlá, ktoré rozžiaria všetky ulice a domy na celom svete. Áno, vôňa medovníkov či škorice, spoločné chvíle v kruhu blízkych a tiché sneženie za oknami, to všetko vytvára neprekonateľnú atmosféru, na ktorú sa vždy tešíme.

Vianočné dekorácie, ktoré vás dostanú

K Vianociam však patria aj rôzne dekorácie, ktoré nájdete takmer všade: v obchodoch, na stole v kuchyni či na vstupných dverách domov. A práve tieto maličkosti sú dôležitým detailom pre ten neopakovateľný pocit teplého domova. Mnohé dekorácie si ľudia vyrábajú sami a výsledný efekt je o to silnejší. Tak ako je to s každou vecou, aj dekorácie menia svoje farby a tvary podľa aktuálnych trendov. Poďte sa spolu s nami pozrieť na niektoré z nich a možno si nimi ozdobíte tohtoročné sviatky.

47274137 -  pastel colored decoration for christmas

Bez vianočného stromčeka ani na krok

Vianoce bez stromčeka snáď ani nie sú Vianocami. Stromček je hlavnou dominantou celej výzdoby a to najhlavnejšie je, že pod stromčekom sa vždy zázrakom objavia darčeky. 


TIP redakcie: Stovežatá Praha očarí aj na Vianoce

Jeho výzdoba sa každým rokom mení. Tento rok skúste napríklad kvety. Je jedno, aké zvolíte, či budú umelé, sušené či látkové. Ak pomedzi ne dáte aj klasické ozdoby, výsledok bude zaručene nádherný. Môžete však vyskúšať aj niečo iné. Tento rok sú v kurze veľké stuhy či pekné papierové ozdoby.

33130926 - image of chimney and decorated xmas tree with gift

Vonkajšie vianočné osvetlenie

Vianočný stromček je základ, ale druhé v poradí sú svetlá. Tie na nás blikajú všade, kam sa len pohneme a dodávajú týmto sviatkom jedinečnosť. Skúste si tento rok vonkajšie osvetlenie vyrobiť vlastnoručne. Nie je to vôbec zložité a každý správny kutil to zvládne. Postačí vám len pletivo, ktoré si vytvarujete do tvaru gule, a svetlá, ktorými ho obmotáte. Výsledok? Na nezaplatenie.


TIP redakcie: Farebné inšpirácie na jeseň (bytové textílie) 

Výzdoba vo vnútri

Tento rok skúste vsadiť na farebnosť. Naplňte priesvitné vianočné gule rôznymi sladkými cukríkmi či lentilkami a nechajte, nech farby zaúčinkujú. Alebo skúste čierno-biele ladenie, ktoré dodá štipku niečoho originálneho. 

Aké by to boli Vianoce bez perníkov. Tie nielenže skvelo chutia, ale sú akýmsi chutným symbolom sviatkov. Rozmiestnite ich všade po celom dome a nechajte ich rozvoniavať.

45509009 - pastel colored cookies on a white wooden background

Už sme spomínali, že ručne vyrobené dekorácie vedia zahriať na srdci asi najviac. Tento rok si spoločne s rodinou môžete skúsiť vyrobiť svietnik s krásnym vianočným motívom. Postačí vám veľká fľaša, papier, z ktorého si vystrihnete maketu, a sviečka. Maketu z papiera prilepíte po obvode fľaše a do vnútra pridáte zapálenú sviečku. Táto dekorácia navodí tú správnu atmosféru počas sviatočných večerov, keď si budete spoločne popíjať teplý čaj s medom a rozprávať vianočné príbehy.

Ak vás zaujali niektoré z našich dekorácií, budeme sa tešiť, ak si nimi tento rok ozdobíte váš dom.

Zdroj: http://www.housebeautiful.com/

http://www.kreativita.info/


Prečítajte si tiež: 7 nepravdivých mýtov o drevostavbách, ktoré šíria ich odporcovia