Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Farebné inšpirácie na jeseň (bytové textílie) 

Michal Žgrada - 04.11.2016 - 1841
Dekorácie v bytoch dokážu hotové zázraky. Netreba ich preto podceňovať a mali by ste sa pozorne zamyslieť, keď si budete niektoré z nich vyberať. Mnohí z nás zabúdajú, akú dôležitú úlohu hrá pri zariaďovaní domácnosti napríklad taký bytový textil.

Farebné inšpirácie na jeseň (bytové textílie) 

Zopár pekných vankúšov, závesy či hravé obliečky dokážu v okamihu premeniť chladný byt na útulné miestečko. Bytový textil dokáže urobiť s vaším interiérom hotové divy a razom sa tu budete cítiť ako doma. Malé detaily zavážia najviac. Aké doplnky si máme teda vybrať? A aké sa najviac hodia k jesennému počasiu? Ako všade, aj tu platí, že každý majiteľ bude mať iné preferencie, ale sú tu predsa niektoré trendy, ktoré dokážu v interiéri navodiť tú správnu jesennú atmosféru.

50905851-decoration vase on the table in living room (design, room)

Farby

Môžete skúsiť niečo jemné, čo vám navodí príjemnú teplú atmosféru a zdôrazní jesennú zasnívanosť. Skúste jemné pastelové odtiene bielej, béžovej či červenej a žltej. Alebo stavte na tlmené prírodné sivozelené a okrové farby, ktoré pôsobia síce trochu chladne, ale so správnou kombináciou stien a nábytku sú zaujímavým výberom. Výsledok vás môže príjemne prekvapiť. Nezabúdajte však, že doplnky musíte kombinovať s celkovým vzhľadom interiéru. Mnohokrát si totiž vyberáme textílie v obchodoch a zabúdame, že budú súčasťou celého interiéru.


TIP redakcie: Jesenné trendy v bývaní: Spojte moderný dnešok s retro včerajškom

Trendom, ktorý je vždy aktuálny, sú kvetinové vzory hlavne na závesoch, ktoré nikdy neomrzia a budú perlou celého interiéru. Dokážu dodať ten správny pocit a tlmia zvuky.

4089651_stylish-bedroom-interior-design-with-brown-patterned-pillows-on-bed-and-decorative-table-lamp

Ďalšou textíliou, ktorá oživí váš domov, sú koberce. Zamerajte sa skôr na kusové koberčeky, s ktorými je ľahká manipulácia a môžete ich často meniť podľa toho, akú máte náladu. Tu môžete zvoliť červenú či tmavšiu farbu, ktorá bude v kontraste so stenami a nábytkom.

V neposlednom rade sú pre interiér dôležité aj obliečky a vankúše. V tomto prípade skúste kvietkované vzory s jemne tmavým podkladom.

Bytové textílie vás na jeseň nielen príjemne potešia, ale aj nežne zahrejú a dodajú vám skutočný pocit domova.


Prečítajte ti tiež: Pozrite si výber najluxusnejších bytov v Bratislave, ktoré sú na prenájom