Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Vladimír Mikuš
vlado@solidnebyvanie.sk
0905 743 749

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE. Rodinný dom na predaj v obci Zvolenská Slatina

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
228 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
10.04.2019
Aktualizované
13.09.2019
Mgr. Vladimír Mikuš Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0905 743 749

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj v roku 2015 kompletne a krásne zrekonštruovaný rodinný dom v tichom prostredí obce Zvolenská Slatina s obytnou plochou o výmere 228 m2, ktorý disponuje piatimi izbami, dvoma kúpeľňami, kuchyňou, letnou kuchynkou, priestormi na skladovanie rôzneho náradia a vybavenia, i garážou. V okolí tohto rodinného domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sú potraviny, autobusová zástavky, ordinácie lekárov a pod. Ide o rodinný dom s bezproblémovým príjazdom po asfaltovej ceste, s výborným dispozičným riešením a naozaj vkusnou kompletnou rekonštrukciou.

Cena: 180.000 Eur