Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 427 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám RD vo Zvolene

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Pod dráhami
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
192 m2
Celková plocha
242 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
03.10.2023
Aktualizované
25.07.2024
Cena 1,00 €
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V južnej časti mesta Zvolen v blízkosti centra ponúkam na predaj obývaný rodinný dom postavený v r. 1993 spolu s prislúchajúcim oploteným pozemkom o celkovej výmere 638 m2. Dom je dvojposchodový, čiastočne podpivničený 53 m2 s prístavbou ateliéru 49 m2. Použité stavebné materiály sú pórobetónové kvádre, tehly a drevo. Väčšia rekonštrukcia prebehla v r. 2012, kedy sa menili všetky okná za plastové. Strecha je sedlová pokrytá hliníkovým profilom alukryt, zateplené nobasilom. Podlahová plocha je z väčšej časti pokrytá dlažbou. Vykurovanie na prízemí aj poschodí je podlahové s možnosťou voľby zdroja a to plyn, elektrina, alebo pevné palivo. Ako doplnkový zdroj je krb s jedným prieduchom v hale na prízemí a s tromi prieduchmi v horných izbách. Stavba je napojená na kanalizáciu a verejný vodovod, alternatíva pre úžitkovú vodu je studňa v záhrade. Na prízemí máme k dispozícii otvorenú halu s výstupom do záhrady , kuchynskú linku s oddelenou potravinovou komorou, obývaciu izbu a drevené schodisko na zvýšené medziposchodie kde sú sociálne zariadenia, hosťovská izba a prechod do ateliéru. Na 1. nadzemnom podlaží nájdeme tri samostatné nepriechodné izby s balkónom, kúpeľňu s WC a oddelenú pracovňu. Podlahová plocha v obytnej časti je 192 m2, nákresy pôdorysov zašlem na vyžiadanie. Pri vstupe na pozemok z príjazdovej komunikácie máme vybudovaný prístrešok pre dve osobné autá. Časť záhrada s trávnikom a ovocnými drevinami je od zvyšnej spevnenej plochy oddelená obrubníkom, zavlažovanie zabezpečené zo studne. Dom je svojou dispozíciou vhodný aj na komerčné využitie. Parkovanie pre osobné vozidlá je na príjazdovej komunikácii bezproblémové. Predajná cena bude stanovená dohodou, informácie v realitnej kancelárii. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk