Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 852 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RD - Lieskovec - výmena za byt možná

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Lieskovec
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Celková plocha
150 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
07.03.2023
Aktualizované
04.03.2024
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V obci Lieskovec ponúkam na predaj menší rodinný dom situovaný v tichej ulici. Stavba je v pôvodnom stave, vypratané so započatými rekonštrukčnými prácami, čiastočne podpivničená 3 x 4 m. V roku 2022 prebehla rekonštrukcia strechy - obvodový múr sa spevnil novým betónovým vencom, postavil sa nový krov aj s krytinou. Okrem hlavnej budovy máme k dispozícii aj vedľajšiu stavbu s označením letná kuchyňa cca 3 x 4 m.Celková výmera pozemku je 255 m2. V cene je zahrnutá aj projektová dokumentácia k rekonštrukcii - viď. prílohy foto a projekt elektrickej prípojky a rozvodov v dome. Presnú lokalizáciu a mapu zašlem na vyžiadanie. Výmena za byt vo Zvolene možná Kontakt: Ing. ROMAN CERHA - 0915 550324. Viac foto a nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk