Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 915 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Trník
vladimirtrnik@focusreality.sk
0915951439

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 RD priamo vo Zvolene . Možnosť spojiť bývanie s podnikaním

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Mestská časť
Môťová
Ulica
Pribinova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
18.05.2022
Aktualizované
30.11.2023
Ing. Vladimír Trník Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj vo Zvolene - časť Môťová z veľkej časti 2 tehlové pozdĺžne RD vhodné aj na bývanie s podnikaním. Jeden je úplne v pôvodnom stave. RD v pôvodnom stave sa nachádza na pozemku o rozlohe 270 m2.Zastavaná plocha je 170m2. RD je určený na kompletnú rekonštrukciu .Pozostáva zo staršej a novšej časti -prístavby/ cca z roku 1940 a 1960 / a je dvojpodlažný . Prístavba sa skladá z podzemného podlažia: 2 miestnosti , chodba , komora a schodisko, pivnica. Nadzemné podlažie tvorí :vstupná chodba , 2 miestnosti , kúpeľňa, komora . V staršej časti domu sú ešte dve miestnosti a kotolňa. Strecha je sedlová so škridlou. Krov je v solídnom stave. Podkrovie je taktiež možné prerobiť na obývateľné .Dom je napojený na verejný vodovod , kanalizáciu a elektriku. Dom je v pôvodnom stave a ponúka budúcemu majiteľovi možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv . Druhý RD je taktiež dvojpodlažný a jeho zastavaná plocha je 134 m2. Spodná časť domu je v pôvodnom stave a nachádzajú sa v nej v súčasnosti dve väčšie miestnosti a jedna menšia v ktorej je technická miestnosť. Vrchná časť domu bola úplne zrekonštruovaná a skolaudovaná . Situácia vrchnej časti je nasledovná : vstup zo zadnej časti domu , terasa , kuchyňa , obývačka, WC , kúpeľňa , dve izby. Obytná plocha zrekonštruovanej časti je cca 85 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem plynu , ktorý je v tesnej blízkosti . V súčasnosti sa dom vykuruje pevným palivom .
Obidva RD stoja na pozemku o veľkosti 676 m2 vrátane spoluvlastníckeho podielu / 47m2/ na spoločnom dvore. Výhodou týchto nehnuteľností je skutočnosť , že sa tu dá skĺbiť pekné bývanie s podnikateľskou činnosťou.
K dispozícii je aj pôvodná PD na prerobenie domu.
Energetický certifikát nie je . V cene je zahrnutý celý právny a katastrálny servis vrátanie poplatkov. V prípade záujmu ponúkame finančný servis na získanie hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Tešíme sa na Vás .