Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám rodinný dom - Podborová Nové Exluzívne

Typ
Predaj
Mesto
Zvolen
Ulica
Podborová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
178 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.06.2022
Aktualizované
02.06.2022
Cena 359 000,00 €
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na sídlisku Podborová ponúkam na predaj rekonštruovaný / r. 2011 – 2014 / rodinný dom ležiaci na oplotenom pozemku o celkovej výmere 625 m2. Nehnuteľnosť má podlahovú plochu 178 m2 z čoho na pivnicu pripadá 10,6 m2. Pôdorys jednotlivých podlaží zašlem na vyžiadanie, máme k dispozícii 5 x izba, 2 x kúpeľňa , 2 x šatník, 1 x technická miestnosť,1 x kuchyňa + terasa 20 m2. Okrem hlavnej stavby nájdeme na pozemku hospodársku budovu bez s.č. o výmere 18 m2 a letný altánok 15 m2. Časť vonkajšieho pozemku je špeciálne upravená pre letný bazén. Oplotenie je riešené betónovými doskami, vstupná kovová brána je na diaľkové ovládanie. Parkovanie v oplotenom priestore 2 vozidlá, pri bočnej bráničke tak isto 2 vozidlá. Vykurovanie je ústredné na plyn. Celkové mesačné náklady / elektrika, voda a plyn / sú 172 eur. Napojené na verejnú kanalizáciu a vodovod. K dispozícii od konca septembra 2022. Popis rekonštrukčných prác pri osobnej prehliadke. V cene je zahrnutý kompletný katastrálny a finančný servis. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk