Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4 izbový rodinný dom Topoľnica

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Mesto
Topoľnica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Celková plocha
422 m2
Pridané
02.05.2022
Aktualizované
03.05.2022
Cena 138 000,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj novostavby rodinných domov, ktoré sú na pozemkoch o výmere od 422m2. 4-izbové bungalovy, v aktuálne prebiehajúcej výstavbe, predáva sa ako hrubá stavba (všetky inžinierske siete - elektrika, voda, kanalizácia, obvodové múry z tehly 300mm, väzníkový krov s úložným priestorom, strešná krytina Terran danubia Evo, plastové okná. alebo holodom (všetky inžinierske siete - elektrika, voda, kanalizácia, obvodové múry z tehly 300mm + 150mm EPS, fasádna biela farba, väzníkový krov s úložným priestorom, strešná krytina Terran danubia Evo, okná plastové 6 komorové 3-sklo, predpríprava na elektrické žalúzie, vstupné plastové vchodové dvere, vykurovacie tepelné čerpadlo LG, teplovodné podlahové kúrenie, sadrokartónové stropy + stropy izolované minerálnou vatou 40cm, strojové sadrové omietky v interiéri, maľovka na bielo, predpríprava na alarm a video-vrátnika, na klimatizáciu, vypínače a zásuvky oplotenie z troch strán bariérovým plotom). plánovaná kolaudácia jeseň 2022, je možné rezervovať ihneď. Komfortné bývanie v obci Topoľnica v časti Paľovce, len 5km od mesta Galanta, 10km od Šale, Bratislava 42km, Trnava 23km, Nitra 27km .
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0915207907