Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 272 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dana Hudáková
hudakova@diamondreality.sk
0905 332 876

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj domu so záhradou v Prešove na Solivare - znížená cena

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Mestská časť
Solivar
Ulica
Solivar
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
160 m2
Celková plocha
240 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.02.2023
Aktualizované
13.04.2024
Dana Hudáková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 332 876

Popis nehnutelnosti

Ing. Dana Hudáková Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj dvoj-generačný RD v Prešove na Solivare.

Rodinný dom sa nachádza v Prešove na Solivare. Ulica je tichá, mimo rušnej premávky, ale s veľmi dobrou dostupnosťou ako v smere na Solivar, tak aj smerom na Sekčov k obchodným centrám.

RD bol kolaudovaný v roku 1983, je postavený z tehál, napojený na všetky inžinierske siete, má zavedenú pevnú tel. linku a pripojenie na internet. Na dome bolo realizované zateplenie a osadenie plastových okien. Interiér domu je v pôvodnom stave. Orientovaný je na východ, juh a západ. Vykurovanie na zemný plyn, mesačné platby za energie a vodu cca 130 euro.

Dom pozostáva z troch podlaží. Prvé podlažie tvorí čiastočne zapustený suterén, kde je umiestená dvoj-garáž, technická miestnosť, práčovňa a dve pivnice. Na druhom, vyvýšenom podlaží sa nachádza vstupná chodba s prístupom do suterénu, hala so schodiskom na tretie podlažie, kuchyňa s komorou, kúpeľňa, WC, spálňa a obývačka. Tretie podlažie pozostáva z chodby, kuchyne, kúpeľne, WC, obývačky s kozubom, dvoch izieb, balkóna a loggie.

Z celkovej výmery pozemku 756 m2 zastavaná plocha tvorí 102 m2, ostatné je záhrada s malou murovanou stavbou na jej konci. Dispozične je tento rodinný dom vhodný aj pre dvojgeneračné bývanie.

Cena dohodou je možná v prípade rýchleho jednania.Pokiaľ Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte ma na tel. čísle: 0905 332 876.

Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. V oblasti realít Vám radi pomôžeme a Vaše dnešné sny premeníme na zajtrajšiu skutočnosť. Vaša realitná spoločnosť Diamond Reality Prešov.