Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr. Erika Majorošová
majorosova.erika@diamondreality.sk
0940 883 454

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v širšom centre mesta s záhradou

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
krížna
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
329 m2
Celková plocha
329 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.11.2022
Aktualizované
29.05.2024
Cena 1,00 €
PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0940 883 454

Popis nehnutelnosti

PhDr.Erika Majorošová Diamond reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj rodinný dom, pre rodinu hľadajúcu nielen komfortné bývanie v širšom centre mesta, ale taktiež relax v záhrade .

Rozloha záhrady 388 m2. Pozemok je v zastavanom území ktorom vhodný na pestovanie zeleniny a ovocia.
Zastavaná plocha a nádvoria je v rozmere 329 m2 a pozemok má pri dome aj dvor na ktorom je 23 m2 garáž.
Dom sa nachádza na na rovinatom pozemku, mimo hlavnej cesty .
Rodinný dom pozostáva z troch obytných miestností, kuchyne a kúpeľne na prízemí V podkroví sú ďalšie štyri miestnosti a kúpeľňa ale je tam znížený strop. Dom je čiastočne podpivničený a je postavený tehly,

Pred piatimi rokmi prebehla čiastočná rekonštrukcia výmena všetkých okien , elektrika v podkroví a nova krytina strechy.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom. Ostatné veci v dome sú v pôvodnom stave a je potrebná rekonštrukcia.

Cena v RK

Svojou polohou a dispozičným riešením je vhodná na bývanie, ale rovnako aj na podnikateľské účely.
Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom
. V celom dome boli vymenené plastové okná.
K domu prislúcha samostatne stojaca garáž.

Aj napriek tomu , že dom sa nachádza v širšom centre meste je v peknej tichej ulici v blízkosti zastávky MHD s výbornou dostupnosťou do mesta a kompletnou občianskou vybavenosťou., (školy, škôlky, fitness, reštaurácie, banky, potraviny pešou dostupnosťou do kostola, potravin, školy, škôlky, nákupné centrá ,a pod. je to pekná a obľúbená lokalita na bývanie hlavne pre rodiny s deťmi.

V prípade záujmu ma kontaktuje na tel. čísle 0940 883 454 PhDr. Erika Majorošová

Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. V oblasti realít Vám radi pomôžeme a Vaše dnešné sny premeníme na zajtrajšiu skutočnosť. Vaša realitná spoločnosť Diamond reality Prešov 0940 883 454