Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký rodinný dom, ORLOVÉ, pozemok 463 m2

Typ
Predaj
Mestská časť
Orlové
Ulica
Orlové
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
15.08.2022
Aktualizované
05.12.2022
Cena 300 000,00 €
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 3 podlažný rodinný dom v Považskej Bystrici v časti Orlové. Dom stojí na pozemku 463 m2 s krásnym výhľadom na Považskú Bystricu a okolie. Dom je čiastočne podpivničený, nachádza sa tu práčovňa, kotolňa a garáž. Na prízemí obývačka, kuchyňa, veľká kúpeľňa, samostatné WC. Na poschodí 3 a pol izby. Dom je v pôvodnom stave, vyprataný a vhodný na prerábku na samostatné 4 bytové jednotky, alebo poslúži ako dvojgeneračný. V dome je plyn, elektrina, voda, žumpa. Dom vhodný na investíciu. Veľmi vyhľadávaná lokalita.  Cena 300 000 €

kontakt:  Karin Trenčanová 0903 152 939        Email: trencanova@vasereality.sk     ID: 180446

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky