Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 427 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Staviame

Perla Ružinova – nadštandardné bývanie na európskej úrovni

Róbert Rektorovský - 03.02.2017 - 2722
Perly už nemusíme hľadať iba vo vode. Odteraz ich nájdeme aj na realitnom trhu. V jednej z najobľúbenejších lokalít hlavného mesta totiž stojí nadštandardný komplex, ktorý napĺňa predstavy o modernom mestskom bývaní v elegantných a komfortných priestoroch.

 

Elegantný dizajn, komfortné podmienky, lukratívna poloha a bývanie na európskej úrovni. Aj takto môžeme charakterizovať nadštandardný polyfunkčný komplex Perla Ružinova, ktorý vyrastá na hranici Prievozu a Ružinova. Rezidenčné veže doplnené kancelárskymi priestormi presne zapadajú do prostredia neďaleko centra mesta, pričom svojim funkčným prevedením spĺňajú najvyššie nároky obyvateľov.

Perla Ružinova v skratke :

- projekt tvorí 5 rezidenčných veží prepojených parterom s obchodnou galériou

- súčasťou polyfunkčných priestorov sú moderné kancelárie a obchodné priestory

- komplex rastie v lukratívnej ružinovskej lokalite len 5 minút autom do centra mesta

- kupujúci môžu získať byty rôznych dispozícií s rôznou výmerou v rôznych cenách

- každý z bytov je navrhnutý v duchu moderného a komfortného mestského bývania

Predstavíme vám návrh bytu, o ktorý sa postaral ateliér MONMAR

Snaha spraviť projekt výnimočným a do jeho priestorov vniesť dostatok inovácie bola pre investorov smerodajná. S tým súvisí aj samotný návrh bytu, ktorý je alfou a omegou celého konceptu. O ten sa postaral ateliér MONMAR, ktorý dokázal splniť predstavu o komfortnom bývaní pre mestského obyvateľa hľadajúceho príjemné a zdravé vnútorné prostredie. Dobrým príkladom je predstavený byt, ktorého návrh ponúka všetko, čo má vkusný a útulný byt mať.

Kuchyňa - Otvorená kuchyňa spojená s obývačkou je „in“ a svoju pozíciu zaujala aj v tomto byte. Dispozičné riešenie tak vzbudzuje pocit priestrannosti a slobodného pohybu priestorom.

Obývacia izba – V prípade obývačky zohráva hlavnú úlohu presvetlenie, nakoľko z tohto priestoru sa vstupuje na balkón. O útulné prostredie sa stará kombinácia drevenej podlahy s vkusným stenovým obkladom imitujúcim tehlu.

Chodba – Súčasný interiérový dizajn vsádza na dlhé úzke chodby napriek optickému dojmu tiesne. Ten sa v tomto prípade vyriešil veľkým zrkadlom a zladením hnedej a bielej farby.

Spálňa – Dôraz na komfortnú spálňu s príjemnou domáckou atmosférou spĺňa predstavy majiteľov nad očakávania. Podlaha a obklad v nežnej svetlohnedej vyniknú na neutrálnej bielej, čím dotvárajú svojský charakter bytu.

Šatník – Samostatnou kapitolou je rozsiahly šatník, ktorý nám pripomína trendy zo západnej Európy. V nerušivej bielej verzii poskytuje dostatok úložného priestoru a navyše zaberá len minimum miesta.

Detská izba – Vernosť k typickému bielo-hnedému kontrastu sprevádza aj charakter detskej izby. Priestor je zariadený tak, aby bol pohodlný a umožnil malým obyvateľom zdravý vývin.

Kúpeľňa – Moderná a komfortná oáza pokoja, ktorá poskytuje súkromie a zároveň plní aj pár ergonomickým zásad. Pohodlie umocňuje aj žiarivá biela farba dominujúca celému priestoru.

Projekt Perla Ružinova ponúka nadštandardné bývanie na európskej úrovni, vďaka čomu získal realitný trh v Bratislave ďalší atraktívny projekt, ktorý spestruje ponuku moderných novostavieb.

Prečítajte si tiež:

S novým rokom oživme svoje bývanie

6 dôvodov, prečo je klasická pálená tehla tým najlepším stavebným materiálom pre váš dom

Nízkoenergetické bývanie a pasívne domy