Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

S novým rokom oživme svoje bývanie

Róbert Rektorovský - 01.02.2017 - 1770
Zmena je život a platí to aj v prípade bývania, ktoré tiež občas potrebuje nabrať druhý dych. A kedy je lepší čas na oživenie interiéru ako pri príchode nového roka, ktorý je tradične najlepším obdobím na veľké životné zmeny?

V úvode nového roka si kladieme nové ciele a hľadáme inšpiráciu na zdolávanie ďalších výziev. K tomu potrebujeme optimizmus a potrebnú psychickú pohodu, ktorá často začína spokojným bývaním. Stačí niekoľko zásadných zmien oživujúcich atmosféru v domácnosti a razom môžeme byť plní elánu potrebného na podávanie skvelých výkonov. A najlepšie na tom je, že mnohé z nich nevyžadujú vysoké finančné investície a zvládneme ich celkom sami.

Opravme a doplňme domácu výbavu

Veci sa rýchlo opotrebúvajú a mnohé z nich vyžadujú opravu. Niekedy však o poškodeniach vôbec nevieme a zistíme to neskoro. Tomu sa dá predísť novoročnou inventúrou, pri ktorej si spíšeme zoznam potrebných opráv alebo drobných rekonštrukcií. Pri takejto inventúre často zistíme, že nám v domácej výbave niečo chýba, no aspoň môžeme jednotlivé predmety alebo náradie hneď dokúpiť.

Zbavme sa starých nepotrebných vecí

Minimalizmus prichádza do módy a jeho myšlienky o priestrannosti a slobode vyplývajúcej z nenáročnosti na doplnky a zariadenie si obľúbili mnohí. V zmysle tejto filozofie môžeme prispieť k pohodlnejšiemu bývaniu úplne jednoducho. Nepotrebné kusy nábytku, spotrebičov, dekorácií či oblečenia dáme do bazáru, darujeme alebo rovno vyhodíme. Hneď budeme mať viac miesta a pocit, že sa doma cítime omnoho uvoľnenejšie.

Vymeňme staré opotrebované textílie za nové

Ak už máme všetko opravené a svoje izby a skrine sme zbavili nepotrebných vecí, konečne môžeme začať s kreatívnou prácou. Prvou z nich je výmena starých textílií, ktoré už strácali svoju žiaru a bolo na nich vidno opotrebovanie. Teraz máme možnosť skúsiť nové materiály a hlavne nové farebné variácie, ktoré budú viac ladiť s priestorom. Keď zmena, tak poriadna, čiže vymeníme všetky záclony, vankúše, deky aj posteľnú bielizeň, nech to vonia novotou na každom kroku.


TIP redakcie: Novinky na realitnom trhu

Pohrajme sa s rozmiestnením nábytku

Ďalšia z jednoduchých činností, pri ktorej nemusíme míňať peniaze a, odhliadnuc od ťažkých skríň alebo sedačky, ju zvládneme sami. S trochou kreativity dokážeme zmeniť obraz interiéru tak výrazne, že bude pôsobiť ako úplne nová domácnosť. Pri premiestňovaní nábytku sa pohrajme aj s ostatnými doplnkami, niekde pridajme, inde uberme a využime aj optický klam dopadajúceho denného svetla, ktorý nám pomôže priestory aspoň naoko zväčšiť.

Dodajme bytu správnu príchuť

Po vykonaných zmenách nadobudneme pocit, akoby sme žili v inej domácnosti. Živšie farby, viac miesta, zdravšie prostredie, to všetko nám pridá na životnej pohode a odzrkadlí nadšenie spojené so vstupom do nového roka. Na záver to chce ešte jednu maličkosť a to rozvoňanie priestoru pomocou sviečok, vonných tyčiniek či aromalámp, ktorými dáme za zmenami slávnostnú a chutnú bodku. Takže všetko dobré v novom roku a užime si svoje nové bývanie.  

TIP redakcie: Rezidencia pri mýte – moderné bývanie v centre Bratislavy