Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 272 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Rezidencia pri mýte – moderné bývanie v centre Bratislavy

Róbert Rektorovský - 08.12.2016 - 4668
Komfort, lukratívna poloha, dostupné ceny a skvelá občianska vybavenosť. To všetko pod jednou strechou priamo v centre Bratislavy. Projekt Rezidencia pri Mýte ponúka ideálne podmienky na moderné mestské bývanie pre všetky skupiny kupujúcich.

Rezidencia pri mýte – moderné bývanie v centre Bratislavy  

Rastúce nároky na kvalitu bývania sú pri výstavbe nových bytových projektov dosť dobrou výzvou k tvorbe pokrokových návrhov. Vedia to aj autori atraktívneho projektu Rezidencia pri mýte, ktorý rastie priamo v útrobách hlavného mesta. Už teraz je jasné, že po kolaudácii sa môžeme tešiť na nadštandardné byty, ktoré sa stanú symbolom moderného bývania. 

Lukratívna poloha v centre Bratislavy

Z názvu projektu dokážeme vyčítať, kde približne sa bude bytový komplex nachádzať. Práve výber lukratívnej lokality v blízkosti Račianskeho mýta je základom k splneniu cieľa, ktorým je umožniť obyvateľom žiť v centre Bratislavy. To pridá na komforte, ktorý sa spája s jednou z hlavných potrieb a tou je mať služby, obchody aj kultúrne a športové centrá hneď po ruke.  

Pestrá ponuka bytov s rôznou výmerou

Pre novostavby situované v centre Bratislavy je príznačný vysoký dopyt po bytoch a väčšina z nich nájde majiteľov formou predaja bytu z papiera, teda pred dokončením výstavby. Autori tohto projektu sa snažia vyhovieť vysokému záujmu kupujúcich a vsádzajú na pestrú ponuku bytových priestorov realizovaných s rôznou výmerou aj dispozíciou. 


TIP redakcie: Kozuby a krby – inšpirujte sa

Projekt Rezidencia pri mýte v číslach :

- projekt výstavby je realizovaný v dvoch fázach

- prvú fázu majú skompletizovať do konca roka 2017

- v ponuke je 329 bytov situovaných v 9 objektoch

- bytové domy vyrastú do výšky od 6 do 12 poschodí

Úsporné bývanie v zdravom prostredí

Lukratívna lokalita, priestranné byty a dostupná cena sú len polovicou úspechu na ceste za spokojným bývaním. V dnešnej dobe hrá kľúčovú úlohu energetická efektivita a schopnosť stavať v lokalite s príjemným okolitým prostredím. Tieto požiadavky boli pri návrhu takisto zohľadnené a dôraz na trvalo udržateľnú výstavbu sa stal jedným z motívov realizácie.

- energetická certifikácia udelila projektu najvyššiu triedu A1

- jednotlivé domy budú využívať solárne panely na ohrev vody

- súčasťou komplexu budú nabíjacie stanice pre elektromobily

- návrh vnútrobloku sa nesie v duchu zelenej architektúry

- okolité prostredie objektov oživia špeciálne sadové úpravy

Inšpiratívny byt zariadi DOBRÝ INTERIÉR

Charakter projektu môžeme hodnotiť pozitívne, nakoľko návrh ponúka dobre situované byty zariadené v úspornom štandarde a v príjemnom prostredí. Čerešničku na torte tomu dá ešte autentický návrh interiéru, ktorý zmení byt na oázu súkromia a pohodlia. Osobne nás zaujala práca ateliéru DOBRÝ INTERIÉR, ktorý pripravuje originálne návrhy útulného bývania a vďaka spolupráci s nimi môžete mať takýto inšpiratívny byt v Rezidencii pri mýte aj vy.

Obývačka 

Obývačka sa nesie v znamení lesklých materiálov so žiarivými sivými odtieňmi. Miesto si v nej našiel biokrb vložený za sedačku, minimalistická TV stena či dizajnové svietidlá.

Kuchyňa 

Čistá, elegantná a hlavne praktická, presne taká je kuchyňa s moderným zariadením. Dopĺňa ju systém medených svietidiel a horizontálne línie drevených prvkov.

Terasa 

Súčasťou bytu je aj terasa ako obľúbená relaxačná zóna využívaná počas celého leta.

Spálňa 

Spálňa v štýle kráľovskej hotelovej izby, ktorá aj vďaka čalúnenému obkladu za posteľou vzbudzuje útulný dojem.

Hosťovská izba 

Lesklé materiály so sivými odtieňmi sú prítomné aj v hosťovskej izbe. Vzdušnosť a čistota priestoru bola zohľadnená na každom milimetri miestnosti.

Vstupná chodba 

Úprava dispozície zmenila charakter chodby, ktorá prakticky zanikla s stala sa z nej akási pokračujúca súčasť obývačky prevedená do malej vstupnej haly.

Kúpelňa 

Dominancia svetla a lesklých odrazov sa dokonale hrá s optickým vzhľadom kúpeľne. Výsledkom je komfortná oáza pokoja pripomínajúca malé súkromné kúpele.

Tajomstvo úspechu spokojného bývania spočíva v spojení komfortu, príjemného prostredia a skvelej polohy. Projekt Rezidencia pri mýte spĺňa tieto predpoklady a vďaka spolupráci s ateliérom Dobrý interiér si v nej môžete zaobstarať vysnívaný byt, v ktorom sa budete cítiť ako v útulnom hniezdočku. 


Prečítajte si tiež: Sedačky na mieru či posuvný nábytok – takto budete originálni!