Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Sedačky na mieru či posuvný nábytok – takto budete originálni!

Dominika Klausová - 28.11.2016 - 1736
Radové výstavby, katalógové domy či šablónový nábytok a jednotvárny bytový textil pomaly ale isto vytvárajú domovy, ktoré sú síce praktické a útulné, no často im chýba jedinečnosť. Ak patríte k tým, čo neradi plávajú s davom a dávajú si skutočne záležať na originalite, máme pre vás niekoľko typov, vďaka ktorým váš byt či dom nebudú mať dvojičku.

Sedačky na mieru či posuvný nábytok – takto budete originálni!

Sedačky na mieru zmenia obývačku na váš obraz

Sedačka zaberá pomerne veľkú časť obývacej izby, preto by mala presne zodpovedať vašim požiadavkám, čo sa týka jej vzhľadu ale aj funkčnosti. Málokedy však presne na tú vašu vysnívanú narazíte v predajni. Vtedy je namieste možnosť kúpiť si sedačky na mieru.

Môžete si tak presne určiť farebnú kombináciu, tvar, poťahovú látku, veľkosť ale aj funkcie, ktoré by mala zvládať. Teda či ju budete rozkladať, či má mať úložný priestor, alebo ju budete využívať výlučne na sedenie. Sedačky na mieru sú riešením aj ak máte atypický priestor alebo malú či výrazne veľkú obývačku.

Priestor pod schodmi má zmysel

Priestor pod schodmi mnohokrát pôsobí zbytočne, no nemusí to tak byť. Môžete ho využiť napríklad na zaujímavo riešené police na knihy. Najmä ak ich už nemáte kam ukladať, tak využijete voľný priestor a navyše to bude vyzerať štýlovo.

Tiež môžete tento priestor použiť na skladovanie napríklad sezónneho oblečenia. Alternatívou môže byť aj útulný priestor pre váš pokojný odpočinok alebo ako skrýša pre vášho domáceho miláčika. Pokiaľ máte schody napríklad v obývačke, praktické bude, ak pod ne umiestnite napríklad pracovný stôl.

Nábytok, ktorý sa dá presúvať

Meniť nábytok podľa nálady je túžbou mnohých, no manipulovať s veľkými a ťažkými kusmi je naozaj náročné. Vhodným riešením sú preto posuvné panely či akýkoľvek nábytok na kolieskach. Dá sa s ním ľahko manipulovať a určite ho nebude mať nikto rozmiestnený tak, ako vy. Raz ho môžete mať ako kvetinovú stenu, inokedy ako poličku na knihy alebo ho presuniete tak, akoby to bol paraván.

Foto: Bigstockphoto