Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 969 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903641632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľkometrážny tehlový 3-izbový byt, 96m2 - Nové Mesto nad Váhom

Typ
Predaj
Ulica
Zelená
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
96 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.10.2019
Aktualizované
14.01.2020
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177760 - V Novom Meste nad Váhom ponúkame na predaj veľkometrážny 3-izbový tehlový byt po rekonštrukcii. Ponúkaný byt má úžitkovú plochu 96m2. Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, obývacej izby, dvoch izieb, priestrannej kuchyne v ktorej je dostatok miesta aj pre jedálenský stôl, kúpeľne s vaňou a sprchovacím kútom, šatníka, špajze a samostatného WC. V rámci rekonštrukcie boli vymenené všetky pôvodné okná za plastové, boli zrealizované nové stierky, znížené stropy sadrokartónom, zateplené obvodové múry z vnútra bytu 8cm minerálnou vatou a prekryté sadrokartónmi, v celom byte bola uložená plávajúca podlaha z laminátových parkiet. Vykurovanie bytu a príprava teplej úžitkovej vody je z vlastného závesného plynového kotla, vykurovanie je teplovodné s použitím oceľových aj liatinových článkových vykurovacích telies. Orientácia bytu je sever-juh-východ a nachádza na zvýšenom prízemí v 6. poschodovom obytnom dome s výťahom. K bytu patrí aj pivnica o rozlohe 8 m2 a spoločné priestory. Na obytnom dome boli vymenené vonkajšie vstupné dvere do obytného domu s elektrickým vrátnikom a taktiež aj všetky okná a dvere na spoločných priestoroch domu za nové plastové. Parkovanie automobilov je na verejnom parkovisku. Obytný dom má veľmi pekné okolie vysadené zeleňou, je situovaný v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Byt je v osobnom vlastníctve, na jeho kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903641632, alebo mailovej adrese filkas@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky