Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 105 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 izbový byt 79 m2 v Trenčíne pod Brezinou

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Pod Brezinou
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
25.01.2023
Aktualizované
22.04.2024
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Trenčíne s podlahovou plochou 79 m2, ktorý sa nachádza v lokalite pod Brezinou na ulici Partizánskej. Byt sa nachádza na prízemí zatepleného bytového domu. Byt je orientovaný na juhozápad, pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývačky spojenej s kuchyňou, dvoch spálni a technickej miestnosti. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2021( zmenená dispozícia bytu, nové elektrické rozvody, vodovodné rozvody, nová kuchynská linka, nová kúpeľňa, plastové okná, zateplenie podlahy, nové stierky, bezpečnostné dvere, optický internet). K bytu prislúcha aj pivnica, parkovanie pred domom zdarma, zabezpečenie vchodu elektrickým vrátnikom. Mesačné náklady na bývanie sú cca 160Eur. Cena 185.000,- Eur.

kontakt: Karin Trenčanová 0915 753 000                           Email: trencin@vasereality.sk                   ID: 180722

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky