Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juliana Hudáková
info@trhbyvania.sk
0904222921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZ.BYT TRENČÍN HURBANOVA UL. LODŽIA PARKING 78 m2

Typ
Predaj
Mesto
Trenčín
Ulica
Hurbanova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
15.04.2024
Aktualizované
15.04.2024
Juliana Hudáková TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt situovaný vo vynikajúcej lokalite v Trenčíne. Daný byt sa nachádza na 3 NP na Hurbanovej ulici. Byt má výmeru 78,18 m2 vrátane lodžie. Výmera lodžie je 3 m2. K bytu prislúcha veľká pivnica o výmere cca 15 m2. Byt je v pôvodnom stave, čo je veľká výhoda. Nový majiteľ si vie danú nehnuteľnosť zrekonštruovať podľa vlastných predstáv. V byte sa nachádzajú pôvodne parkety, ktoré sú v dobrom stave. K danému bytu patrí parcela pred vchodom o výmere 30 m2, ktorá sa dá využiť na vlastné parkovanie. V RD sa nachádzajú len 4 byty. Ide o slnečný byt s prekrásnym výhľadom na Trenčiansky hrad. Lokalita v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Ide o príjemnú a tichú lokalitu odkiaľ je to len kúsok do centra mesta. V blízkosti sa nachádzajú športové štadióny, hrádza, obchody, zdravotné stredisko. Ohľadne obhliadok volajte na tel.: 0950 717 999, mail: gajdos@axcapital.sk