Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
377 169 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Znížená cena! *VIDEO* Hľadáte bývanie na najlepšej adrese v Piešťanoch? 3-izbový byt na Vážskej ulici čaká práve na Vás!

Typ
Predaj
Mesto
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.01.2023
Aktualizované
22.04.2024
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

*LEN U NÁS!*

videoobhliadka: https://youtu.be/Cf7dVPO8-tc

Hľadáte bývanie uprostred zelene na najlepšej adrese v Piešťanoch?

3-izbový byt na Vážskej ulici o výmere 63m2 s loggiou a balkónom čaká práve na Vás!

180689 - Byt je situovaný na 3. z 5. poschodí s výťahom, je slnečný, orientovaný na západ. Dispozične pozostáva z kuchyne, 3 samostatných miestností, chodby, murovanej kúpeľne a samostatného WC. Byt je v slušnom pôvodnom stave s výnimkou plastových dverí a okna v kuchyni, podlahy v izbách sú pôvodné ale udržiavané, drevené parkety. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica.  Bytový dom prešiel celkovou obnovou, je zateplený, nová strecha, rekonštruované boli všetky balkóny a loggie. Parkovanie je verejné, bezproblémové priamo pred bytovým domom. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta chôdzou len za pár minút. V bezprostrednej blízkosti tečie rieka Váh s promenádou na príjemné prechádzky popri rieke či športové vyžitie na kolieskových korčuliach alebo bicykli na cyklistickom okruhu okolo vodnej nádrže Sĺňava.
Možnosť kúpy tejto nehnuteľnosti je aj prostredníctvom HÚ s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárií. ECB – typ B.

Ceny uvedenej ponuky nemusí byť konečná, pošlite ponuku.

Cena 134 500 €

Viac informácií na tel. č. 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poisteni

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky