Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** EXKLUZÍVNE - Na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s troma balkónmi a murovanou pivnicou - tiché prostredie - Nové Mesto n/V **

Typ
Predaj
Mestská časť
Javorinská a okolie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.06.2022
Aktualizované
27.06.2022
Cena 127 000,00 €
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 180329 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj 3-izbový byt s troma balkónmi a murovanou pivnicou v osobnom vlastníctve v tichej časti mesta v Novom Meste nad Váhom.
Úžitková plocha bytu je 66 m2 + 3x balkón, nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží z 9, s výťahom.

Dispozícia bytu :

- vstup
- chodba
- obývacia miestnosť
- kuchyňa s balkónom
- detská izba s balkónom
- spálňa s balkónom
- šatník
- kúpelňa
- samostatné WC

+ murovaná pivnica

Orientácia bytu - obývacia miestnosť, kuchyňa, spálňa - západ
                       - detská izba - východ

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a to v celom byte natiahnuté nové medené rozvody elektriny, drevené pôvodné okná vymenené za nové dvojkomorové plastové s vnútornými žalúziami, murované jadro kúpelne s keramickými obkladmi a dlažbou, v celom byte znížený strop SDK podhľadmi v kombinácií s bodovými svietidlami, nové radiátory s osadenými samostatnými meračmi tepla, položené plávajúce podlahy v kombinácií s keramickou dlažbou, vstavaná šatníková skriňa na mieru (roldor) + vybudovaná ďalšia miestnosť slúžiaca ako samostatný šatník, do ktorého je vstup zo spálne.
Pôvodné sú na byte len interiérové dvere - 3ks.
Súčasťou kuchyne je samostatný plynový sporák s elektrickou rúrou na pečenie, chladnička s mraziakom a digestor.

Vykurovanie bytovej jednotky je ústredné, zabezpečené z vlastnej plynovej kotolne, ktorá taktiež slúži aj na ohrev studenej vody v byte.

V bytovej jednotke je zavedená satelitná TV a optický internet.

Byt je možné odkúpiť prázdny, čiastočne zariadený, ale aj komplet s nábytkom, zariadením a vybavením, podľa dohody.

Bytový dom je taktiež po rozsiahlej rekonštrukcií - nová vonkajšia fasádna omietka, zateplenie strechy, osadené plastové okná v spoločných priestoroch a nové vstupné dvere s elektrickým vrátnikom.

Ihneď pred bytovým domom je pre motorové vozidlá vybudované veľké mestské verejné parkovisko.

Lokalita prináša tiché a pokojné bývanie v obklopení plno zelene, stromov a je vhodná najmä pre mladé rodiny s deťmi.
V blízkosti bývania sa nachádzajú potraviny, pohostinstvo, detské ihriská, materská škola, reštaurácia s pizzériou, lekár, zimný a futbalový štadión, do centra mesta len 10 min. pešou chôdzou.

Mesačné náklady na bývanie sú komplet aj s fondom opráv 200 € / 2-3 osoby + elektrina, z čoho fond opráv činí 34 € /mesiac.

Byt je bez akejkoľvek ťarchy a záložného práva, ihneď k odkúpeniu.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku bytu.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky