Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

** EXKLUZÍVNE ** Na predaj 3+1 byt 72 m2 s balkónom a lóggiou - čiastočná rekonštrukcia - tiché prostredie - Nové Mesto n/V

Typ
Predaj
Mestská časť
Javorinská a okolie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.02.2022
Aktualizované
27.03.2023
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 180138 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka v osobnom vlastníctve na predaj 3-izbový byt s balkónom a presklenenou lóggiou v tichej časti mesta v Novom Meste nad Váhom.
Byt je po dávnejšej rozsiahlej rekonštrukcií, nachádza sa na 9. nadzemnom podlaží z 9, s výťahom.

Dispozícia bytovej jednotky :

- vstup
- chodba
- kuchyňa s lóggiou
- obývacia miestnosť s balkónom
- detská izba
- spálňa
- veľká kúpelňa
- samostatné WC

+ murovaná pivnica

Miestnosti bytu sú nepriechodné, samostatné zo vstupom z chodby, prechod je iba z kuchyne do obývacej miestnosti.
Orientácia bytu - východ (všetky obytné miestnosti), juhozápad - kuchyňa s jedálňou a lóggiou.

Byt bol od roku 2008 postupne rekonštruovaný, všetky pôvodné drevené okná sú vymenené za nové plastové, murované jadro kúpelne, nová medená elektrina v jadrovej a kuchynskej časti bytu, moderná presklenená a uzatvorená lóggia, v obývacej miestnosti je vybudovaný nový betónový poter na ktorom je položená plávajúca podlaha, znížený strop SDK podhľadmi, v spálni nové stierky a vo všetkých miestnostiach osadené nové radiátory so samostatnými meračmi tepla.
Na chodbe a v kuchyni je položená keramická dlažba, v detskej izbe plávajúca podlaha pod ktorou sú ešte pôvodné drevené parkety a v spálni drevené parkety v zachovalom stave.
Kuchyňa so vstavanými spotrebičmi je vybudovaná na mieru, nedávno položená nová pracovná doska. Vstavané spotrebiče v kuchyni sú plynová varná doska a elektrická rúra na pečenie zn. Zanussi, filtrový digestor a umývačka riadu o šírke 45 cm zn. AEG, kuchyňa je osvetlená bodovými svetlami.
Kúpelňa bola pri rekonštrukcií zväčšená o rohovú časť chodby, je veľká a veľmi priestranná, nachádza sa v nej zabudovaná klasická vaňa, umývadlo s policou, rebrinový radiátor a veľké zrkadlo s osvetlením.

Vykurovanie bytovej jednotky je ústredné, zabezpečené z blízkej centrálnej plynovej kotolne, ktorá taktiež slúži na ohrev studenej vody v byte.

Súčasťou bytu je malá vstavaná skriňa na chodbe, veľká šatníková skriňa v spálni a botník.
Hnuteľný nábytok je taktiež možné ponechať - v prípade záujmu (v cene nehnuteľnosti).

Na byte je zavedená satelitná TV a optický internet.

Bytový dom prešiel nedávnou kompletnou rekonštrukciou - zateplenie s novou modernou fasádou, rekonštrukcia a zateplenie strechy, nové plastové okná v spoločných priestoroch, elektrický vrátnik, nové poštové schránky a maľovka. Výhodou bytového domu sú vybudované dva nové výťahy (jeden jazdí po párnych podlažiach a druhý po nepárnych).

Mesačné náklady na bývanie sú komplet aj s fondom opráv 190 € / 2-3 osoby + elektrina.

Ihneď pred bytovým domom sú pre motorové vozidlá vybudované dve mestské verejné parkoviská.
Lokalita prináša tiché a pokojné bývanie v obklopení plno zelene, stromov a je vhodná najmä pre mladé rodiny s deťmi.
V blízkosti bývania sa nachádzajú potraviny, pohostinstvo, detské ihriská, materská škola, reštaurácia s pizzériou, lekár, zimný a futbalový štadión.

Byt je kúpou ihneď voľný, k nasťahovaniu.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku bytu.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky