Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 560 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame na predaj rodinný dom Levice

Typ
Predaj
Mesto
Levice
Mestská časť
Nová osada
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Celková plocha
560 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.07.2022
Aktualizované
14.07.2022
Cena 233 000,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Diamond reality Nitra ponúka na predaj rodinný dom v blízkosti centra Levíc. Rozloha pozemku 560 m štvorcových. Na pozemku sa nachádza murovaný rodinný dom s obytnou plochou 130 m štvorcových. V udržiavanej okrasnej záhrade sa nachádza pekný veľký altánok, skleník a bazén.

Dom má pri vstupe chodbu so schodiskom, ktoré vedie na poschodie kde sa nachádzajú dve samostatné priestranné izby, kúpeľňu s wc.

Oproti vstupu sa nachádza kuchyňa, z ktorej je vstup do obývacej miestnosti a spálne. Z kuchyne je vstup do veľkej zimnej záhrady a prístavby. V prístavbe sa nachádzajú ďalšie dve izby, technická miestnosť s plynovým kotlom a špajza. Izby majú samostatný vstup zo zimnej záhrady. Kúpeľňa sa nachádza na prízemí a disponuje vaňou a wc.

Celý dom je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2009. T.j. voda, el.rozvody, plynové ústredné kúrenie, omietky, podlahy, okná, strecha, obytné podkrovie. Rodinný dom má všetky IS - mestský vodovod, plynové ústredné kúrenie, elektrika, optický internet.
Energetický certifikát nie je k dispozícii.
Cena 233.000 eur. V cene je kompletný právny servis zaručený advokátom, poplatky s prevodom a provízia pre reaitnú kanceláriu. V prípade financovania cez naše hypotekárne centrum znalecký posudok a poplatok za zápis záložného práva zadarmo.
Neváhajte a volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk