Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 824 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Milčáková
milcakova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pozemok ILAVA - HORNÁ PORUBA, 3100m2 *** KRÁSNY VÝHĽAD ***

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3100 m2
Pridané
19.09.2020
Aktualizované
29.05.2024
Cena 20,00 €/m2
Monika Milčáková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária, Vám ponúka na predaj v obci Horná Poruba okr. Ilava veľmi pekný, slnečný pozemok na výstavbu chaty, zrubu prípadne rodinného domu o celkovej rozlohe 3100 m2. Je mierne svahovitý, vedie k nemu asfaltová prístupová cesta, v jeho blízkosti sa nachádza studnička a elektrická prípojka. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, turistika, cykloturistika v zime lyžovanie - Lyžiarske stredisko Homôlka. 

KONTAKT: Monika Pagáčová, 0907 373 255, e-mail: pagacova@vasereality.sk, ID ponuky: 166087

 Ďaľších viac ako 1200 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.