Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 411 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačný pozemok 709 m2 v obci Zliechov

  • Pozemky, Predaj, Ilava, Zliechov | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Ilava, Zliechov | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Ilava, Zliechov | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Zliechov
Ulica
Zliechov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
709 m2
Pridané
01.03.2023
Aktualizované
01.07.2024
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj krásny svahovitý pozemok s výmerou 709 m2, ktorý sa nachádza v obci Zliechov s krásnym výhľadom na Strážovské vrchy. Pozemok je vhodný na stavbu zrubu, chaty, či rodinného domu. K pozemku vedie asfaltová príjazdová cesta, elektrická prípojka neďaleko, v obci je obecný vodovod, no niektorí majitelia majú aj vlastné studne. Táto lokalita je veľmi vyhľadávaná pre možnosť turistiky, oddychu či neďalekým Čičmanom s lyžiarskym strediskom. Cena 53.000,- Eur

Kontakt: Karin Trenčanová 0915 753 000                   Email: trencin@vasereality.sk                                  ID: 180808

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky