Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 010 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj Veľký Rodinný Dom/Chalupa v Obci Horná Krupá

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Celková plocha
2003 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
07.02.2023
Aktualizované
09.10.2023
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj Veľký Podpivničený Rodinný Dom/Chalupa v Obci Horná Krupá
Dispozičné riešenie nehnuteľnosti:
Prízemie:
Vstupná hala, chodba, kuchyňa, 4 izby , kúpeľňa s vaňou a umývadlom, špajza, samostatné WC,
Poschodie: jedna izba a vchod na povalu.
Dom je v pôvodnom stave, avšak obývateľný. Vykurovanie a teplá voda je zabezpečované plynovým kotlom a liatinovými radiátormi, v letnom období sa zohrieva voda menším plynovým zásobníkom. Voda je riešená studňou ktorá ma vlastnú vodáreň. Dom má 2 vchody z predu a zo zadu je podpivničený, má pôvodnú strechu, vymenené sú 3 okná v prednej časti. Za nehnuteľnosťou sa nachádza garáž s montážnou jamou a veľká záhrada o rozlohe 1235 m2 vhodná na pestovanie plodín, na konci záhrady je potok použiteľný pre zavlažovanie. Pre tých ktorý by si chceli rozšíriť svoje pestovateľské chúťtky je možnosť dokúpenia ornej pôdy / za záhradou / o rozlohe 1824m2 / nie je zohladnené v cene nehnuteľnosti/
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0911801998