Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Čierna Lehota Bánovce nad Bebravou

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
85 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
06.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vhodný na chalupárčenie v peknom prostredí obce Čierna Lehota v okrese Bánovce nad Bebravou. Rodinný dom s celkovou rozlohou pozemku 762 m2 sa nachádza pri hlavnej ceste sdobrým prístupom. Je v pôvodnom stave okrem ľ plastových okien a 2 odizolovaných múrou. Dispozícia - 3 izby, kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC. Odpad riešený do žumpy, ohrev vody elektrický bojler. V dome sú zavedené elektrika. Voda je privádzaná zo studne čerpadlom. Vzdialenosti - Bratislava 157 km, Martin 110 km, Žilina 98 km. Z morfologického hľadiska je obec súčasťou Strážovských vrhov. Najvyššie vrchy sú Čierna horas výškou 864 m.n.m., Záhradčie s výškov 820 m.n.m ,Česaná hora s výškov 807 m.n .m. a Kremenisté s výškov 878 m.n.m., čo dáva možnosť turistiky, cykloturistiky.  Kataster obce leží v nive rieky Bebrava, ktorá pramení severne v katastri obce. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk