Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
372 962 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vlastimil Beseda
vbeseda@bvreal.sk
0918 472 184

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL na predaj 4 izbový rodinný dom Rudnianska Lehota BV3020

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
160 m2
Celková plocha
914 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.07.2023
Aktualizované
21.02.2024
Vlastimil Beseda BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 472 184

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Vlastimil Beseda a realitná kancelária BV REAL ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom Rudnianska Lehota okres Prievidza, v pôvodnom stave.
Dispozícia domu: 3 podlažný, podpivničený, na zvýšenom prízemí sú 2 izby, chodba, kúpelňa, komora, samostatné WC a kuchyňa, v podkroví je chodba, 2 izby, terasa s výhľadom na záhradu. V pivničných priestoroch je kotolňa, skladové priestory.

Na podlahe je dlažba, PVC, koberce. Na dome sú pôvodné okná. Elektroinštalácia je 230/400V. Dom je napojený na vodovod, plyn, má aj vlastnú studňu. Strecha je sedlová, ako krytina je eternit, krov je v dobrom stave. Vykurovanie je možné s ústredným kúrením na plyn. Za domom je žumpa.
Zastavaná plocha domu je 100 m2, úžitková plocha 160 m2. Celková výmera pozemku je cca 914 m2. Medzi dvorom a záhradou preteká potok.
Dom je vhodný pre viacčlennú rodinu, s možnosťou využitia aj na podnikateľské účely. Parkovanie je možné vo dvore, ale aj pred domom. Výborné možnosti rekreácie, turistika, neďaleká priehrada Nitrianske rudno, zámok Bojnice, v zime lyžovanie Čičmany. Pozrite si video z dronu.

Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.
Cena je 124.990 € vrátane provízie, kupujúci neplatí žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Dom je voľný po dohode.
V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Aktívne riadime celý predaj, vrátane odovzdanie nehnuteľnosti, odpisy meračov a prehlásenie u správcu a dodávateľov energií.

Bližšie informácie a termín obhliadky si môžete dohodnúť :
na tel.č.: 0918 472 184
emailom: vbeseda@bvreal.sk
alebo osobne v kancelárii BV REAL.
číslo zákazky BV3020