Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok Čermany so všetkými IS

  • Pozemky, Predaj, Topoľčany, Čermany | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Čermany
Ulica
Nový projekt
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
819 m2
Pridané
11.04.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 1,00 €
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3022014

Stavebný pozemok Čermany so všetkými IS

Ponúkame na  predaj stavebný pozemok o rozlohe 819 m2 v lukratívnej časti s krásnym výhľadom. Je to posledný pozemok z celého developerského projektu z 39 pozemkov, so všetkými IS na pozemku vrátane kanalizácie. V tejto časti sú vybudované kompletne cesty, chodníky, osvetlenie, prípojky na pozemku.

Je možnosť dohodnúť sa z developerom na postavení domu podľa vlastného projektu alebo podľa projektu developera za polovičnú cenu za projekt. Na mapke v prílohe je vyznačená parcela č. 36, na parc. č. 289/45.

Cena Dohodou 1 € s DPH, aj na HÚ, ktorý Vám pomôžeme vybaviť, následne aj HÚ na stavbu domu, v cene je kompletný právny servis.

Kontakt: Adamko Ladislav, 0905 539 478

mail: adamkolaci@gmail.com

www.pohodareality.sk