Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 996 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj stavebný pozemok Podhorany

  • Pozemky, Predaj, Nitra, Podhorany, Sokolníky | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nitra, Podhorany, Sokolníky | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Nitra, Podhorany, Sokolníky | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Podhorany
Mestská časť
Sokolníky
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
700 m2
Pridané
11.01.2023
Aktualizované
20.01.2023
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci v obci Podhorany - Sokolníky. Plocha pozemku 700 m2. Inžinierske siete - voda, plyn, elektrina, kanalizácia pred pozemkom. Tichá lokalita, dobrí susedia. Cena 69.000 eur. V cene je zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátom, všetky poplatky súvisiace s preovodom, notár, kataster. Na pozemku sa nachádza murovaná chodba, s kúpeľňou, a tolaetou.
V obci sa nachádza škola, škôlka, potraviny, prameň s pitnou vodou, kostol, krásna príroda, možnosti turistiky. Od Nitry je obec vzdialená 15 km.
V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk