Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 557 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Adriana Kuklová
kuklova@mgreal.sk
0905859915

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemky na výstavbu domov Čermany

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Čermany
Ulica
Tichá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
30.07.2019
Aktualizované
16.02.2021
Ing. Adriana Kuklová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v obci Čermany, okres Topoľčany. Pozemok č.1 a č.3 - PREDANÉ. Ostatné pozemky - prístup  po asfaltovej ceste, k pozemkom sa odpredáva aj podiel na prístupove ceste. V blízkosti pozemkov sú všetky inžinierske siete (elektrina, plyn, obecná voda aj kanalizácia). Tiché prostredie, slnečný pozemok.

Veľkosti pozemkov:

č.1 : veľkosť 1045 m2, rozmery 50 m x 21 m, PREDANÝ
č.2 : veľkosť 758 m2, rozmery 34 m x 22 m, cena 61 000 €
č.3 : veľkosť 637 m2, rozmery 31 m x 20 m, PREDANÝ
č.4 : veľkosť 665 m2, rozmery 31 m x 21 m, cena 17.955,- EUR

Vzdialenosť od Topoľčian 18 km, od Nitry 24 km, od Piešťan 25 km.