Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 534 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
TATRA REAL, a.s.
martina.terifajova@tatrareal.sk
0904123000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izbový byt v projekte GALVANIA rezidencie

Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Galvaniho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
20.01.2023
Aktualizované
20.01.2023
TATRA REAL, a.s. Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predpredaj exkluzívny 2 izbový byt v novom rezidenčnom projekte GALVANIA rezidencie – Bývanie kde to žije.

Projekt bývania v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Ružinov ponúkne 285 nových bytov a viac ako 700 m2 obchodných priestorov.

Výborné dispozície bytu, dôsledne premyslená architektúra a kvalitná stavba, to sú hlavné piliere projektu GALVANIA rezidencie, ktorá je navyše navrhnutá s ohľadom na okolité stavby a dotvára tak mozaiku Galvaniho ulice v Bratislave.
Dôraz sa kladie aj na širšie okolie, lokalitu bývania, dostupnosť občianskej vybavenosti, parkové úpravy, oddychové zóny a celkové architektonické riešenie projektu.

Výborné zázemie občianskej vybavenosti (IKEA, Avion Shopping Park), dobrá infraštruktúra, gastro prevádzky, fitness centrá, slušná ponuka škôl a predškolských zariadení – to sú nezanedbateľné benefity bývania.

Spoločnosť TATRA REAL, a.s. - v pozícii skúseného developera a finančne silného garanta projektu GALVANIA rezidencie, nadväzuje na viac ako 27 ročné skúsenosti v oblasti výstavby rezidenčných projektov a developerských aktivít na Slovensku.

www.GALVANIA.sk
0904 123 000