Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 028 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriana Talašová
adriana@happyreal.sk
0911264730

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 izb. byt novostavba projekt Tomaschik

  • Byty, Predaj, Bratislava II, Ružinov | pic. 1
  • Byty, Predaj, Bratislava II, Ružinov | pic. 0
  • Byty, Predaj, Bratislava II, Ružinov | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Ružinov
Ulica
Tomašiková
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
24.11.2023
Aktualizované
18.06.2024
Adriana Talašová Happy real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 2-izbový priestranný byt v projekte Tomaschic na Tomášikovej ulici, Bratislava - Ružinov. Byt má rozlohu 68,04m2, nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží. Predáva sa v stave holobytu. Dispozícia - vidˇpriložený pôdorys.

Cena bytu je EUR 272.160,- Eur + garážové stojisko Eur 23,000,- + pivničná kobka Eur 6,000,-, v prípade záujmu.

Financovanie zašleme na vyžiadanie.

Vybavenie: teplovodné podlahové kúrenie. Príprava na chladenie. Akusticky tlmený vetrací systém formou mriežky v ráme zasklených stien, príprava pre napojenie digestorov.. Hladká biela omietka opatrnená dvojitým náterom bielej oteruvzdornej farby. Okná: hliníkové profily. Podlahy: samonivelizačný andyhitrovaný poter s akustickou a tepelnou izoláciou.Orientácia bytu do vnútrobloku.V prípade záujmu kontaktujte tel.číslo +421 911 264 730!