Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 522 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Serafín maklér
Lukáš Serafín
lukas@axisreal.sk
0950 208 336

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 3-izb. byt s LODŽIOU, BA V. Petržalka, Budatínska ul.

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Budatinská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Celková plocha
72 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
12.02.2020
Aktualizované
14.02.2020
Cena 1,00 €
Lukáš Serafín Axis Real
Kontaktovať makléra 0950 208 336

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS BYTU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 3-izbový byt v lokalite Bratislava V. Petržalka, Budatínska ulica. Byt sa nachádza na 8. poschodí v 8-poschodovom panelovom bytovom dome s VÝŤAHOM. Výmera bytu je 69 m2 + LODŽIA 3 m2. S pekným výhľadom na Rakúsko.
Mesačne preddavkové platby sú vo výške 150 eur / 1 osoba.
Bytový dom je po rekonštrukcii spoločných priestorov a zateplený.
Do roku 2023 má byť dokončená električková trať v Petržalke, ktorá bude viesť zo strany Draždiaku. Po dokončení električky predpokladáme rýchly nárast cien bytov v blízkom okolí zastávok o 10-15 percent.

STAV BYTU:
Byt prešiel kvalitnou KOMPLETNOU REKONŠTRUKCIOU a je moderne prerobený a zariadený spotrebičmi. K bytu prislúcha aj pivnica umiestnená na prízemí. Byt je ideláne orientovaný na východnú a západnú stranu.

LOKALITA:
Poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, zdravotné stredisko, supermarkety, MHD zastávka oproti domu), 200 metrov od domu sa nachádza populárne jazero Draždiak s možnosťami športovania i relaxu v niekoľkých reštauráciách v okolí. Veľkou výhodou domu je bezproblémové parkovanie priamo pri dome počas celého roka.

/ PREDAJ / 3 - IZBOVÝ BYT / BRATISLAVA V. PETRŽALKA / BUDATÍNSKA ULICA / ZREKONŠTRUOVANÝ/ LODŽIA /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.