Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 852 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juliana Hudáková
info@trhbyvania.sk
0904222921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT BRATISLAVA NOVÉ MESTO TUPÉHO ULICA BALKÓN PARKING 134 m2

Typ
Predaj
Mesto
Nové Mesto
Ulica
Tupého
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
124 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
30.11.2023
Aktualizované
14.12.2023
Juliana Hudáková TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti Bratislava-Nové Mesto. Tento výnimočný byt je umiestnený v tichej a bezpečnej lokalite, ktorá je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá komfortné a kvalitné bývanie v srdci hlavného mesta. Byt sa nachádza v staršej novostavbe z roku 2008 na Tupého ulici na 2 poschodí. Ide o tehlový zateplený bytový dom, ktorého areál je oplotený a zabezpečený, čo zaručuje súkromie a bezpečnosť pre všetkých obyvateľov. Nachádza sa tu detské ihrisko. Daný byt má výmeru 120,36 m2 + 3,86 m2 (pivnica) + 9,32 m2 (balkón). Hneď pri vstupe do bytu sa po ľavej strane nachádzajú dve nepriechodné izby orientované do tichého dvora. V byte sa nachádza veľký šatník, priestranná kúpeľňa s vaňou. Wc je oddelené. Hlavná obytná miestnosť zdôrazňuje pocit voľnosti a komfortu vďaka veľkorysému priestoru a prirodzenému svetlu. Kuchyňa je plne vybavená modernými spotrebičmi, poskytuje dostatok pracovného priestoru a je integrovaná do obývacej časti, čo umožňuje bezproblémovú komunikáciu s hosťami alebo rodinou počas varenia. Z obývacej izby sa vychádza na balkón, odkiaľ je prekrásny výhľad na mesto. Celý byt je klimatizovaný. Daný byt má podlahové vykurovanie s reguláciou v každej miestnosti. Byt sa predáva vrátane zariadenia. K bytu prislúcha 2 x parkovacie miesto priamo v garáži bytového domu. Lokalita v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Cena bytu je 434.770 eur + 2x 19.000 eur (parking) + 5.000 eur (pivnica). Tento byt je skutočne unikátny svojou polohou, dispozíciou a kvalitou. Je ideálnym miestom pre rodinu alebo pre tých, ktorí hľadajú priestor pre svoje podnikateľské aktivity, alebo jednoducho príjemné a reprezentatívne bývanie v hlavnom meste. Neváhajte nás kontaktovať pre ďalšie informácie alebo dohodnutie obhliadky, aby ste tento výnimočný byt mohli vidieť na vlastné oči. Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že sa tu budete cítiť ako doma. Info: gajdos@axcapital.sk, tel.: 0950 717 999, ENG: 0949022022