Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3 izbový byt vo vilovom dome, Mošovského ulica, Staré Mesto

Typ
Predaj
Okres
Bratislava I
Mesto
Staré Mesto
Ulica
Mošovského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
110 m2
Celková plocha
110 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
21.11.2023
Aktualizované
21.11.2023
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

PREDAJ BYTU:
Máte dosť smogu, prachu a stresového bývania v centre Starého mesta? Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký, priestranný 3 izbový byt so zimnou záhradou z ktorého sa dá urobiť 4 izbový byt v naozaj lukratívnej časti Staré Mesto. Vilový dom sa nachádza v zaujímavom trojuholníku Bratislavský hrad - Bôrik - Slavín v tichej časti mesta s krásnym výhľadom na okolie Bratislavy na ulici Mošovského. Nehnuteľnosť je vhodná pre milovníkov architektúry, tehlová vila je zo 40-tych rokov minulého storočia, má 2 poschodia a ponúkaný byt sa nachádza na 1 poschodí ku ktorému vedie schodisko. Rozloha je krásnych 110 m2, z toho je pivnica 10 m2, súčasťou je aj podiel na pozemku s výmerou 340 m2 so súčasne upravenou záhradou. V dome sú iba 4 bytové jednotky. Dispozične sú tri izby priechodné, jedna nepriechodná, úpravou sa dajú samozrejme zmeniť, výhodou je aj dlhá chodba. Kúrenie je na plyn - plynový kotol, v izbách sú pôvodné drevené podlahy. Orientácia je na tri svetové strany. Parkovanie je pri dome na ulici na vyznačených parkovacích miestach. Určite odporúčame túto nehnuteľnosť vidieť. Pri serióznom záujme je možnosť dohodnúť sa na cene.
STAV BYTU:
Byt je v pôvodnom, udržiavanom stave, nové sú iba krásne tvarované plastové okná kopírujúce pôvodné drevené, pôvodné drevené parkety, kúpeľňa je s vaňou, samostatná toaleta, kuchyňa, komora, vyššie stropy.
LOKALITA:
Lokalita s občianskou vybavenosťou, v okolí škola, škôlka, napojenie na MHD, v blízkosti železničná stanica, autom dobrá dostupnosť na obchvat, ako aj do úplného centra mesta, prechádzky vilovou štvrtou a hlavne kľud v okolí robí toto miesto príťažlivým a vyhľadávaným.

V CENE JE ZAHRNUTÝ: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, ODMENA SPROSTREDKOVATEĽA, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.