Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
zapalova@karinpartners.sk
0918 971 554

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ Polyfunkčný objekt s možnosťou prerobenia na bytové jednotky v zaujímavej lokalite - v Petržalke.

Typ
Predaj
Okres
Bratislava V
Mesto
Petržalka
Ulica
Handlovská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
355 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
30.12.2023
Aktualizované
29.05.2024
Mgr. Karin Zápalová, RSc. KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 971 554

Popis nehnutelnosti

NA PREDAJ Polyfunkčný objekt s možnosťou prerobenia na bytové jednotky v zaujímavej lokalite - v Petržalke.Na predaj obytný dom v Bratislave, m.č. Petržalka. Budova má 3 podlažia s možnosťou využitia priestoru pre 6-7 bytových jednotiek.

V súčasnosti sa objekt využíva na kancelárske a čiastočne bytové priestory. Okolitú zástavbu tvoria prevažne nízkopodlažné obytné budovy. V blízkosti je dobrá občianska vybavenosť, dostupnosť MHD, nákupné centrum.

K budove (na LV - polyfunkčný dom) je na pozemku možný parking pre 5-7 áut.

Objekt bol kolaudovaný v r. 2000, je oplotený, zateplený, priestory sú vo väčšine po rekonštrukcii. Napojený na všetky IS. Dom je v celosti podpivničený, má jedno nadzemné podlažie a jedno podkrovie.

Všetky 3 podlažia je možné upraviť na bývanie. Objekt je postavený z tehál zn. PROTHERM hr. 380 mm, podzemné podlažie monolitický betón. Keramické stropy a nosníky. Strecha sedlová so zateplením. Okná izolačné dvoj-sklo. Kúrenie ústredné – plynový kotol VALIANT – radiátory.

Zastavaná plocha podľa ZP 136,40m2. Úžitková plocha na 3 podlažiach – 1.PP 121,5 m, 1.NP 120,8m2, 2.NP 114,40m2

Pozemok 225m2

Obhliadka po dohode možná.

Cena 830.000,-€

Kontakt a viac info:

Mgr. Karin Zápalová, RSc.

0918 971 554

zapalova@karinpartners.sk