Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 786 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
zapalova@karinpartners.sk
0918 971 554

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Budova – polyfunkčný objekt na pešej zóne v centre mesta SENEC

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Ulica
Mierové nám.
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
393 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
30.12.2023
Aktualizované
29.05.2024
Cena 0,00 €
Mgr. Karin Zápalová, RSc. KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 971 554

Popis nehnutelnosti

NA PREDAJ Budova – polyfunkčný objekt na pešej zóne v centre mesta SENEC

Objekt v súčasnosti využívaný ako predajňa + výrobňa + byt (na poschovíd) sa nachádza v historickom centre – pešej zóne – dostupnosť aj autom - v okresnom meste Senec.

V blízkosti sa nachádza kultúrny dom, mestský úrad, daňový úrad, synagóga. Nehnuteľnosť je dobre prístupná z komunikácie s výborným napojením na D1 a cestu 1.tr. zo Senca. Priamo pri objekte je možnosť parkovania. Stavba je napojená na všetky IS (voda, kanalizácia, elektrina, plyn)

Celý objekt je možné využiť na prevádzkovanie stravovacieho zariadenia s možnosťou vlastnej výroby + na bývanie, prevádzkovanie ako hotel alebo penzión .

Pôvodná stavba je z r. 1935. Kompletná rekonštrukcia objektu prebehla v r. 1996 (zateplenie, fasáda, obklad, výmena okien a dverí, rekonštrukcia strechy + odkvapov, nové vnútorné omietky, podlahy, vykurovanie, elektroinštalácia, kúrenie.

Konštrukcia objektu: základová doska betónová, obvodové konštrukcie sú murované z tehál, strop drevený s rovným podhľadom, podlahy vo všetkých miestnostiach sú liate, v kúpeľni dlažby. Okná a dvere sú plastové, osadené do oceľových zárubní. Vykurovanie – plynový kotol + radiátory.

Možnosť odkúpenia aj so zariadením – dohoda na cene.

Celková zastavaná plocha: 232m2

Úžitková plocha: 1.NP 233 m2 + 2.NP cca 80m2, suterén cca 80m2

Kontakt:

Mgr. Karin Zápalová, RSc.

+421 918 971 554

zapalova@karinpartners.sk