Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 501 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jozef Cabaj
jozef.cabaj@butterfly-reality.sk
+421 905 601 833

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ! PREDAJ 3.izb. byt na Pribišovej ul., Karlova Ves , Bratislava

Typ
Predaj
Mesto
Karlova Ves
Ulica
Pribišova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Celková plocha
69 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
02.09.2020
Aktualizované
18.10.2020
Jozef Cabaj Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 905 601 833

Popis nehnutelnosti

Butterfly – reality ponúka na PREDAJ 3.izbový byt, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom podlaží v 10 poschodovom panelovom dome. Dispozíciu bytu tvoria tri izby so samostatnou kuchyňou, predsieň, kúpeľňa, toaleta a loggia. Byt je orientovaný na východnú stranu, kuchyňa má orientáciu južnú. Celková plocha bytu je 65,60 m2 . Byt bol rekonštruovaný v roku 2005 /kúpeľňa, WC, kuchyňa/ okrem el. rozvodov. Interiérové dvere, podlahy, vstavané skrine, nábytky boli menené v roku 2012.

V okolí domu sa nachádzajú školy, škôlky, kostol, prevádzky miestneho charakteru, parkoviská pre miestnych, v tesnej blízkosti miestny parčík s fontánou, novovysadenými drevinami a kvetinovými záhonmi. Zóne dominuje detské ihrisko, pieskovisko a priestor na sedenie s lavičkami.Technické informácie o byte:Dom postavený v r. 1995, zateplená železobet. konštrukcia,

Liatinové radiátory s meračmi

Plastové okná so žalúziami

V izbách laminátová plávajúca podlaha, v kúpeľni a WC dlažba

Posuvné drevené interiérové dvere s obložkami v obývačke a v spálni

Ústredné vykurovanie a centrálny ohrev teplej vody

Vo vchode sú tri výťahyVýmery izieb:I. izba 20,33 m2

II. izba 12,31 m2

III. izba 8,55 m2

Kuchyňa 7,89 m2

Kúpeľňa 2,96 m2

Predsieň 9,84 m2

WC 1,00 m2

Pivnica 2,72 m2

Loggia 3,55 m2Okolie domu:Dom sa nachádza v svahovitom území Karlovej Vsi len niekoľko minút od Kráľovej Hory, ktorá je často navštevovaná obyvateľmi nielen tejto štvrte, ale aj celej Bratislavy. O kúsok ďalej je najviac navštevovaná prírodná rezervácia Devínska Kobyla. Rozmanité turistické chodníky, cyklistické trasy, rozsiahle lúky s nádhernými výhľadmi poskytujú odpočinok a športové vyžitie každému návštevníkovi tejto lokality. Taktiež treba spomenúť ostrov Sihoť, Karloveské rameno, Vodárenské múzeum a blízku Botanickú záhradu.Pohľad makléra:Nehnuteľnosť je veľmi dobre situovaná vzhľadom na hlavnú tepnu, ktorá spája Karlovu Ves s nábrežím Dunaja, do centra sa dostanene autom za pár minút. Výhodou je blízke zalesnené územie, veľké detské ihrisko s oddychovou zónou a spektrum drobných obchodných prevádzok v jeho blízkosti.Predajná cena : 163 000.- €

Kontakt : Jozef Cabaj

0905 601 833

jozef.cabaj@butterfky-reality.sk

www..butterfly-reality.sk

www.jozefcabaj.sk