Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
makler05
makler05@bvreality.sk
0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Predaj rodinný dom 820m2 Bojnice časť Dubnica KU1017

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Bojnice
Mestská časť
Dubnica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
190 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.04.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 249 990,00 €
makler05 BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Realitná maklérka Jana Kuklová a realitná kancelária BV REAL Prievidza ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom v Bojniciach, časť Dubnica.

Dom je v pôvodnom veľmi dobrom stave a drevené okná sú vyrobené na mieru z červeného smreka. Na oknách a vchodových dverách sú vonkajšie žalúzie. Podlaha v celom dome PVC a dlažba.

Dom bol skolaudovaný v roku 1978.  

Na prvom podlaží sa nachádza vstupný vchod, chodba, schodisko, WC, kúpeľňa so sprchou, dve izby, kotolňa s plynovým kotlom, špajza, komora a skladová miestnosť. Kúpeľňu je možné využívať ako práčovňu. V jednej z izieb je umývadlo, čo umožňuje prerobiť toto podlažie na samostatnú bytovú jednotku. 

Na druhom podlaží je taktiež vstupný vchod, dve priestranné izby s veľkými oknami, presvetlená veľká obývačka s rohovými oknami a kuchyňa s výstupom na terasu. Ďalšia izba je pri kuchyni, využívaná ako jedáleň. Terasa je prístupná i vonkajším schodiskom a tieň zabezpečí výsuvná markíza. Súčasťou tohto poschodia je i WC a kúpeľňa s vaňou. V kuchyni je priamy vstup do komory. 

Samozrejmosťou našej ponuky je i garáž, ktorá je súčasťou domu. 

Naša ponuka disponuje i dvoma pivnicami. Jedna je priamo pod terasou s prístupom zvonku a ďalšia je na pozemku. V oddychovej zóne je priestor na sedenie, krb a záhradný domček. 

V dome je plyn, elektroinštalácia medená (230 a 400V) a napojenie je na obecnú kanalizáciu a vodovod. 

Pozemok o výmere 820 m2 Vám ponúka vhodné miesto na relax a oddych. Tieň vám poskytnú viaceré ovocné stromy. Bohatú úrodu Vám dá čerešňa, višňa, ringlota, orech, broskyňa, baza, šípky a viac odrôd hrozna. 

Dom je voľný po dohode. Jeho dispozičné riešenie poskytuje príležitosť na vytvorenie priestranného viacgeneračného bývania.

Pri predaji rodinného domu zostáva i zariadenie po vzájomnej dohode. 

Cena je 249 990 € vrátane provízie, kupujúci neplatí žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.

Možnosť platby v hotovosti aj na úver. S vybavením úveru vám pomôžem.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru 
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Bližšie informácie a termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 978 796 alebo e-mailom: jkuklova@bvreality.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

číslo zákazky KU1017