Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 398 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba bungalov 143 m2 Beluša Podhorie

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mesto
Beluša
Mestská časť
Podhorie
Ulica
Malinová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
126 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
29.12.2020
Aktualizované
18.10.2021
Cena 185 000,00 €
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu bungalového typu v obci Beluša Podhorie, so zastavanou plochou 143 m2 a úžitkovou plochou 126 m2. Stavba je momentálne v štádiu výstavby. Bungalov pozostáva zo štyroch izieb, dvoch kúpeľní, technickej miestnosti a troch WC. Veľká obývačka je spojená s kuchyňou a jedálňou s východom na terasu. Bungalov sa bude nachádzať na pozemku s rozlohou 700 m2, v novovybudovanej štvrti rodinných domov. Dom sa predáva ako holodom, no podľa požiadavky zákazníka môže byť dostavaný na kľúč. Na pozemku je možné dobudovať i prístrešok pre auto. V dome bude podlahové kúrenie, plynový kotol ( podľa požiadvky zákazníka sa dá spraviť aj elektrické vykurovanie), voda obecná, do budúcnosti je možné navŕtať studňa keďže sa neďaleko nachádzajú minerálne pramene a voda z nich je kvalitná. Kanalizácia - vlastná žumpa. Obec Beluša časť Podhorie, je pomaly rozrastajúca sa moderná lokalita rodinných domov ohraničená krásnou prírodou a lomnými kaskádami. K pozemku vedie príjazdová makadámová cesta, sú tam vybudované chodníky, pouličné osvetlenia a čoskoro sa bude robiť asfaltová príjazdová cesta. Cena holodomu 185 000 €

kontakt: Karin Trenčanová   0903 152 939               Email: trencanova@vasereality.sk                    ID: 179264

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatreni