Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 357 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v Jakube s garážou, Banská Bystrica

Typ
Predaj
Mestská časť
Jakub
Ulica
Jakubská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
163 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
21.12.2019
Aktualizované
15.01.2020
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici na Jakubskej ceste postavený ako ľavá časť dvojdomu. Rodinný dom je jednopodlažný a pozostáva z 3 veľkých izieb, kuchyne, kúpeľne, WC. Vo veľkom podstrešnom priestore je v prípade záujmu a potreby možné vytvoriť ďalší obytný priestor s izbami aj sociálnymi zariadeniami. Samostatným vstupom z dvora sa vchádza do ďalších miestností ktoré je možné využívať na skladovanie vecí ale taktiež je ich možné využívať ako lentú kuchynku. Približná úžitková plocha domu je 163 m2, výmera predávaných pozemkov ktoré sú rovinaté je 653 m2. Pri rodinnom dome ja postavená garáž.

Virtuálna prehliadka je dostupná na adrese:
https://my.matterport.com/show/?m=dSTFfuosXf7

Prezentáciu nehnuteľnosti na YouTube môžete vidieť tu:
https://youtu.be/PGQlDniBwYI

Z technického hľadiska je dom v pôvodnom ale zachovalom stave aj keď predpokladám, že nový majiteľ vykoná jeho modernizáciu podľa svojich predstáv. Kúrenie v dome je na tuhé palivo, okná sú drevené dvojité.

Medzi výhody ponúkaného domu patrí kľudné prostredie v ktorom sa dom nachádza ako aj na súčasné pomery primeraná cena. V prípade Vášho záujmu Vám náš hypotekárny poradca BEZPLATNE pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke.