Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ VEĽKÝ RODINNÝ DOM V TICHOM PROSTREDÍ

Typ
Predaj
Okres
Levice
Mesto
Žemberovce
Ulica
V.Naďa
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
151 m2
Celková plocha
180 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.07.2022
Aktualizované
10.08.2022
Cena 104 900,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:V exkluzívnom zastúpení klienta ponúkame na predaj veľký rodinný dom so záhradou (832 m2) v obci Žemberovce, situovaný v tichej uličke, mimo hlavnej cesty.Pôvodná predná časť je postavená z kameňa, prístavba z tehly. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, po pravej strane nasleduje kuchyňa a kúpeľňa, ďalej je prechod do garáže, komory a kotolne, odkiaľ ide teplo do domu pomocou ústredného kúrenia. Po ľavej strane je vstup do obytnej časti domu, v ktorej sa nachádzajú celkovo 4 obývacie miestnosti. V niektorých izbách boli menené podlahy, stierky, elektrika, taktiež aj izolácia, strecha je škridlová. Výmena plastových okien v celom dome prebehla tento rok. Celková podlahová plocha vrátane komory a kotolne je 151m2.

Odpad je riešený septikom, plyn nie je, voda obecná a taktiež aj zo studne. V záhrade sú ovocné stromy.LOKALITA

Obec Žemberovce sa nachádza v tesnej blízkosti okresného mesta Levice, len 13 kilometrov, od kúpeľného mesta Dudince 17 kilometrov a od Banskej Štiavnice 33 kilometrov.

V blízkosti domu, pár krokov, je kompletná občianska vybavenosť, ktorú môže obec ponúknuť - obchod, pošta, lekáreň, základná škola, pohostinstvo.ODPORUČENIE MAKLÉRARodinný dom je vďaka svojej veľkej rozlohe vhodný pre rodiny, ktoré potrebujú viac priestoru. Taktiež vďaka tichej lokalite a veľkému pozemku môže byť zaujímavý aj na rekreačné bývanie. Odporúčam osobnú obhliadku. Vychutnajte si video z dronu v priloženom linku, ktorý stačí skopírovať
--> https://www.youtube.com/watch?v=ay29wCsuYPI&t=15scertifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.