Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lucia Guliková
lucia@mgreal.sk
0907645546

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Zbehy s bazénom / Kompletná rekonštrukcia

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Zbehy
Ulica
tichá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
05.11.2021
Aktualizované
26.11.2021
Cena 0,00 €
Lucia Guliková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Zbehy v tichej lokalite . Jedná sa o rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii pôvodná stavba domu bola postavená cca v roku 1975 . Dom je postavený z kvádra  a tehly . Rekonštrukcia začala v roku 2002 , nové rozvody elektriny , voda , ústredného kúrenia - plynové . Krb umiestnený v kuchyni , ktorá e prepojená s jedálňou má prieduch do tejto časti a vyhreje i vedľajšiu izbu . OKná sú plastové . Dom je postaveý na pozemku o rozlohe  1262m2.  Dom je zateplený minerálnou vlnou , nová fasáda robená pred 9 timi rokmi . Podlahy  v dome sú  parkety a  dlažba. Steny majú  stierky. Dom má 3 izby , kuchyňa s jedálňou , kúpeľňa s wc , špajza s tchnickou miestnosťou . Podstešný priestor je pripravený pre prípadné využitie podkrovných izieb . Strecha bola vymenená pred 10 timi rokmi . Do domu je zavedená voda z veejného vodovodu , na pozemku je i studňa možnosť prepínať i na využívanie v dome . Odpad je vedený do žumpy . Dvere v interéri sú masív . Kuchynská linka je na mieru so vstavanými spotrebičmi .  Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnka. Kúrenie je  centrálne, krb. Ostatné vybavenie :  vstavané skrine, internet- pred domom optika . Zabezpečenie alarmom.  Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, vonkajší krb, bazén, krb, altánok. Cena 0 €