Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 835 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Magazín
Interiér

Výnimočný byt z Nitry od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

Róbert Rektorovský - 06.02.2017 - 5528
Komfort, priestrannosť, ladný kontrast farieb a štýlové materiály. To všetko kvôli pohodliu a zdravému vnútornému prostrediu, ktoré robia z tohto bytu navrhnutého ateliérom DOBRÝ INTERIÉR výnimočný skvost miestneho realitného trhu.

Bytový boom, ktorý sa v posledných rokoch odohráva na nitrianskom realitnom trhu, dvíha celkovú kvalitu bývania v meste pod Zoborom. Svedčia o tom aj návrhy nových bytov, ktoré sú čoraz úspornejšie a útulnejšie. Pár takých majú na svedomí aj návrhári zo štúdia DOBRÝ INTERIÉR, ktorého práca je ozdobou každej nehnuteľnosti vrátane tohto bytu.

Denná zóna bytu má poskytovať dostatok pohodlia, čo vyžaduje viac miesta. V tomto prípade bolo potrebné pracovať s relatívne skromným priestorom bez toho, aby zariadenie obmedzilo slobodný pohyb po byte.

Prevedenie celého bytu sa nesie v znamení kontrastnej kombinácie neutrálnej bielej s hnedým odtieňom. Ten vychádza z účelovo využitého dubového dreva, ktoré sa stará o hrejivé domáce teplo. Elegantný dojem umocňuje nežné zakomponovanie žltých prvkov a čiernych svietidiel.


TIP REDAKCIE: Inšpiratívny byt od ateliéru DOBRÝ INTERIÉR

Obývačka – Obývačka je stredobodom priestoru, v ktorom sa odohráva bežný denný život obyvateľov. Biele steny a svetlú podlahu dopĺňajú skrinky ťahajúce sa ponad TV skrinku až do kuchynskej časti nad jedálenský stôl.

Kuchyňa – Minimum miesta vyžaduje čo najefektívnejšie riešenia, čo platí aj pri zariaďovaní kuchyne. Tá sa v otvorenom priestore spojila s obývačkou, čím sa ušetril ďalší priestor.

Chodba – Otvorená chodba v širšom prevedení dotvára priestranný charakter bytu. Podobne ako v iných miestnostiach, aj tu vládne biela doplnená svetlohnedými prvkami.

Láska k farbám, efektivita v riešení priestoru a snaha vsádzať na útulné prostredie. To všetko je vizitkou práce ateliéru DOBRÝ INTERIÉR, ktorého rukopis zdobí aj charakter tohto bytu z Nitry.


PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Drevo – luxus, ktorý očarí​​​​​​​