Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 340 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom spevnej (asfaltovej) plochy 2500 m2 a skladových priestorov 750 m2 v Trnave - Modranke

Typ
Prenájom
Mesto
Trnava
Ulica
Seredská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
2500 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
08.09.2019
Aktualizované
09.05.2023
Cena 2,50 €/m2/mes.
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom spevnené asfaltové plochy o výmere 2500 m2 v Trnave - Modranke. Cena 2,50 €/m2/mes. + DPH. Ďalej možnosť prenájmu vykurovanej, výrobno - skladovej haly o výmere 750 m2 s výškou 3,75 m. Cena 5,50€/m2/mes. + energie + DPH. Možnosť prenájmu kancelárskych priestorov nachádzajúcich sa na 2.NP Cena 8€/m2/mes. + energie + DPH.Dohoda možná. Výhodou rýchle napojenie na diaľnicu.  Priestory sú k dispozícii ihneď. Províziu neplatíte.